۱۴ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۱:۲۹

امروزه با حضور بانوان در تمام عرصه های جامعه چشمگیر و موثر است و نمی توان حضور بانوان فرهیخته و توانمند را در جامعه ناچیز و اندک شمرد.کم نبوده اند زنان و دخترانی که برای حفظ اعتقادات و ارزش های دینی خود و جامعه ، جانانه دفاع کردند و مقتدای خود را حضرت زهرا (ع) و حضرت زینب (س) قرار دادند.

در بحبوحه پیروزی انقلاب اسلامی عزیزمان و قبل از آن تا هشت سال جنگ نابرابر و در زمان حال با تهاجم فرهنگی غرب در سرزمین اسلامی مان این زنان و دختران توانمند و با ایمان بودند که بهنگام تصمیم گرفتند و در آنجا که مثمر ثمر بودن ، درنگ را جایز ندانستند و با حضور در تمام عرصه ها دوشادوش مردان حماسه آفریدند .

در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مد ظله العالی ) و با در نظر گرفتن جنگ فرهنگی امروز که بار دیگر میدانی شده برای شناخت سره از ناسره و حق از باطل ، ما بر آن شدیم در سایت آفتاب ری، بخش «بانوی آفتاب» را با حضور هم نسلان عاشورایی خویش افتتاح نمائیم. ادعای ما این است که بار دیگر ثابت نماییم هنوز هم دختر و زن ایرانی مسلمان میتواند با رعایت ارزش ها و اصول ، آزادانه فعالیت نماید و اعتقادات خود را به رخ بکشد

بخش بانوی آفتاب سایت در تمام روزهای هفته با شماست و با بخش های متنوع قصد دارد رسالت خود را به درستی انجام دهد

در روز های شنبه شما را با شهدای زن آشنا میکنیم با اخبار و تحلیل های فرهنگی اجتماعی در روز های یکشنبه و با بخش خانواده در روز های دو شنبه با ما همراه باشید. برای روزهای دیگر هفته شما هم برنامه داریم . در روز های سه شنبه با موضاعات مذهبی و با اقتصاد و سیاست در روز چهارشنبه با شما هستیم ، با بخش ورزش و سلامت در روزهای پنج شنبه با ما همراه باشید.

بخش ما در سایت آفتاب ری نوپا و تازه کار است توقع ما از شما این است با نظرات و انتقادات سازنده خود ما را یاری نمائید.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =