با توزیع کنندگان مواد محترقه برخورد جدی می‌شود/ کشف ۹۷درصد از جرائم سایبری شهرستان

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم گفت: به طور قطع با توزیع کنندگان مواد محترقه برخورد و تا پایان سیزدهم فروردین ماه در بازداشت به سر خواهند برد و خودروی آن ها توقف می شود.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از خبرنگار رباط نیوز، سرهنگ عبدالله زاده پاشاکی، فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در نشست پایان سال ۹۴ با اصحاب رسانه اظهار کرد: مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰  به صورت متمرکز راه ندازی شده که آمار دقیق از جرائم و همچنین ورود امکانات را می توان از نتایج آن به شمار آورد. وی افزود: تماس شهروندان با نیروی ۱۱۰ روند افزایشی داشته و فوریت های ۱۹۷ نیز در شهرستان فعال شده و شهروندان می توانند شکایات خود را به صورت شبانه روزی به این سامانه اعلام کنند.
وی روند احداث ساختمان فرماندهی نیروی انتظامی رباط کریم را مثبت ارزیابی کرد و گفت: ساختمانی دو هکتاری برای این ستاد در آبشناسان در نظر گرفته شده و به محض تهیه سند، کار ساخت آن آغاز می شود و انشالله در سال ۹۵ کلنگ آن را بر زمین خواهیم زد. پاشاکی ادامه داد: با توجه به فعالیت های پلیسی و شفاف سازی آمار، در۱۱ ماهه سال ۹۴ نسبت به این تاریخ در سال ۹۳، شهرستان ۷درصد افزایش سرقت و ۱۷ درصد افزایش کشف و همچنین اولویت جرائم سرقت های خرد بوده است. وی اضافه کرد: در حوزه سرقت های خشن ۹درصد کاهش و ۷درصد افزایش کشفیات را داشته ایم که شاخص کشف ۹۰ درصد در شهرستان می باشد. فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در ادامه به چهارشنبه آخر سال اشاره و اظهار کرد: مطلوب آن است که چهارشنبه آخر سال به صورت محله ای برگزار شود تا برای مردم مزاحمتی ایجاد نشود. وی افزود: به طور قطع با توزیع کنندگان مواد محترقه برخورد و تا پایان سیزدهم فروردین ماه در بازداشت به سر خواهند برد و خودروی آن ها توقف می شود. پاشاکی ادامه داد: والدین باید مراقب فرزندان خود باشند و لحظه ای از آن ها غفلت نکنند چرا که چهارشنبه آخر سال می تواند شادی افراد را بگیرد. رییس پلیس شهرستان رباط کریم در بخش پایانی این نشست با اشاره به فعالیت پلیس فتای این شهرستان، خاطرنشان کرد: این پلیس توانسته بیش از ۹۷درصد از جرائم فضای مجازی در شهرستان را شناسایی و کشف کند و در غرب استان تهران رتبه برتر را کسب کرده است.
انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =