با منطق شهدا می توان تحریم ها را دور زد/ رژیم صهیونیستی در معرض نابودی کامل قرار دارد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه تنها با منطق شهدا می توان تحریم ها را دور زد، گفت: اگر ما با منطق شهدا در حوزه فرهنگ و اقتصاد ظاهر شویم، اقدامات و کارهای‌مان درست خواهد شد، و تنها با منطق شهدا می توان تحریم ها را دور زد.

سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در گفت و گو با خبرنگارسرویس سیاسی تهران نیوز؛ گفت: شهدا همه نشدنی‌ها را شدنی کردند و به ما آموختند در مقابله با قدرت‌های شیطانی تا آخرین نفس و تا آخرین قطره خون باید ایستاد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: شهدای ما در زمانی که تروریست‌ها و گروهک‌های تروریستی از شرق و غرب حمایت می‌شدند به میدان آمدند و در مقابل امواج ترور قرار گرفتند و پشت تروریست‌ها را به خاک مالیدند.

نقدی همچنین تصریح کرد: اگر ما با منطق شهدا در حوزه فرهنگ و اقتصاد ظاهر شویم، اقدامات و کارهای‌مان درست خواهد شد، و تنها با منطق شهدا می توان تحریم ها را دور زد.

وی در ادامه به ویژگی های توافق خوب  اشاره کرد و افزود: توافق خوب توافقی است که همه دستاوردهای هسته‌ای به رسمیت شناخت شود و حق غنی‌سازی ایران محفوظ بماند و رفع همزمان همه تحریم‌ها را بدون وقفه و پیش‌شرط به دنبال داشته باشد.

گفت: آمریکایی‌ها نتانیاهو را به کنگره آورده‌اند تا او را دلداری دهند، و رژیم صهیونیستی را که در معرض نابودی کامل قرار دارد، برای دلداری به کنگره برده اند.

در خصوص برنامه‌های سال آینده بسیج برای رفع مشکلات کشور گفت: در حوزه کمک به صنایع برای حل مشکلات برنامه‌هایی داریم.

انتهای پیام/ش

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =