فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم گفت: دشمنان برای نظام جمهوری اسلامی ایران با ترفندهای اقتصادی و تحریم نقشه کشیدند که امروز با بانگ الله اکبر شما مردم مأیوس شدند.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از رباط نیوز؛ سرهنگ عبدالرضا زنگنه، فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم در جمع مردم در راهپیمایی 22 بهمن این شهرستان اظهار کرد: از تمام کسانی که امروز در راهپیمایی شرکت کردند تا مشت محکمی به دهان یاوه گویان مستکبر بزنند تشکر می کنم.

وی افزود: دشمنان برای نظام جمهوری اسلامی ایران با ترفندهای اقتصادی و تحریم  نقشه کشیدند که امروز با بانگ الله اکبر شما مردم مأیوس شدند.

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم بیان کرد: 35 سال از عمر انقلاب اسلامی ما می گذرد و تبدیل به یک جوان برومند شده است ومی خواهد در سالگرد پیروزی اش آنچه را پیش روی دارد به گوش جهانیان برساند.

وی افزود: امروز افراد بسیاری دل در گرو انقلاب دارند و دیده می شود بسیاری از کشورها که دارای بیداری اسلامی هستند الگوی خود را انقلاب اسلامی ایران قرار داده اند.

سرهنگ زنگنه با بیان اینکه مردم ایران از تحریم نمی ترسند و عقب نشینی نمی کنند؛ ابراز کرد: مسوولان کشور در برابر دهن کجی امریکا در مذاکرات ژنو ایستادند و بر عقب نشینی نکردن از مسأله هسته ای تأکید کردند.

وی افزود: مردم شهرستان رباط کریم دل رهبر معظم انقلاب، روح امام و شهدا را شاد کردند.

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم تصریح کرد: دشمن بداند تحریم در ما اثر ندارد و به قول امام راحل ما مرد رمضان هستیم و دین و ارزش خود را حفظ می کنیم.

وی گفت: دشمنان بعد  از35 سال  با پیش تفکرات خود احساس می کردند 22 بهمن امسال کسی حضور نخواهد داشت اما دیده شد مردم بار دیگر دشمن را ناامید کردند.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =