بدون اجازه از عکس و نام شهید کلهر استفاده کردند/ به فرمانداری شکایت می‌کنیم

همسر شهید کلهر اظهار داشت: گفتند که می‌خواهیم جهت احوال پرسی به منزل شهید کلهر بیاییم و در این دیدار گفتند که تنها یک عکس یادگاری بندازیم و چیزی در مورد استفاده از نام و عکس من و حاج یدالله کلهر در روزنامه و پخش کردن آن نگفتند.

به گزارش تهران نیوز ، همسر شهید کلهر در مصاحبه با راه مبین اظهار داشت: گفتند که می‌خواهیم جهت احوال پرسی به منزل شهید کلهر بیاییم و در این دیدار گفتند که تنها یک عکس یادگاری بندازیم و چیزی در مورد استفاده از نام و عکس من و حاج یدالله کلهر در روزنامه و پخش کردن آن نگفتند.

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، چندی پیش نشریه‌ای با نام "نسل انقلاب" به صورت گسترده در سطح حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد پخش شد که در این نشریه تصویر و مطلبی با مضمون "حمایت همسر سردار شهید حاج یدالله کلهر و همسر شهید حاج حسینعلی کلهر" از یک نامزد خاص  به چاپ رسیده بود.

در همین راستا همسر و دختر شهید حاج یدالله کلهر در مصاحبه تلفنی با خبرنگار راه مبین از چاپ و استفاده از نام و عکس شهید کلهر بدون اجازه و هماهنگی خانواده ایشان خبردادند.

همسر شهید حاج یدالله کلهر به خبرنگار راه مبین گفت: چند وقت پیش یکی از اقوام به ما اطلاع داد که آن خانم می‌خواهد به منزل شهید کلهر بیاید و دیدار و احوال پرسی با ما داشته باشد، در این دیدار به ما گفتند که اجازه دهید یک عکس یادگاری بیندازیم و چیزی در مورد استفاده تبلیغاتی و چاپ در روزنامه به ما نگفتند.

همسر شهید کلهر گفت: ما در کمال بی‌خبری وقتی روزنامه را به منزل آوردند متوجه موضوع شدیم و از اینکه از نام و عکس من و شهید کلهر بدون اجازه استفاده کردند ناراحت هستیم و نامه‌ای به فرمانداری نوشته و این موضوع را اطلاع دادیم.

دختر شهید کلهر نیز به خبرنگار راه مبین گفت: نباید از عکس و نام پدرم بدون اجازه و در راستای تبلیغات انتخاباتی استفاده می‌کردند و این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

Kalhor

  انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =