اگر برجام دستاوردی داشت دولت اعلام می‌کرد، نیاز به سفارش آقای هاشمی نبود

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: اگر دستاوردهای برجام ملموس بود، این دولت خودش اعلام می‌کرد و نیازی به سفارش آقای هاشمی نبود.

به گزارش تهران نیوز ، حجت الاسلام والمسلمین جعفر شجونی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در خصوص بدعهدی های آمریکا در مسئله برجام اظهار داشت: آنهایی که تبعیت صد در صدی از رهبری ندارند، می گویند برجام دستاوردهای فراوانی برای ملت ایران داشته است اما کسانی که از رهبری تبعیت می کنند، سخنانشان شفاف تر و به حقیقت نزدیک تر است.

وی افزود: بسیاری از نمایندگان مجلس در خصوص بدعهدی آمریکا صحبت کرده و می گویند آمریکایی ها سر ایران کلاه گذاشت است. طرف مقابل مذاکره کننده پس از اجرای برجام توسط ایران، دستور تحریم موشک های ایران را صادر نمود و دو میلیارد دلار از اموال کشورمان را غارت کرد.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان این که نمی‌دانیم بعضی از خواص چگونه از آمریکا دفاع می کنند، خاطرنشان کرد: اخیرا دختر آقای هاشمی در خرم آباد شعار سلام بر آمریکا را سر داده است. پس از آن نیز فائزه هاشمی به ملاقات دوستان بهایی خود می رود. رضا خان و پسرش جرات نداشتند نسبت به بهایی ها همچین غلطی را انجام دهند. این اقدامات باعث تاثر و تاسف است.

حجت الاسلام شجونی تاکید کرد: اگر دستاوردهای برجام ملموس بود، این دولت خودش اعلام می کرد و نیازی به سفارش آقای هاشمی نبود. این معلوم است چنین مسئله ای وجود ندارد. دولت در حال تلاش است تا برجام را جا بیاندازد.

وی ادامه داد: دولت یازدهم همواره تلاش می کند منتقدین را زیر پا له کند. با اگر اگر گفتن چیزی حل نمی شود که این آقا می گوید اگر دولت دستاوردهای برجام را علنی کند، منتقدین شرمنده می شوند. دولت دستاوردهای برجام را علنی کند؛ بگذارید منتقدین شرمنده شوند. چرا این کار را انجام نمی دهد؟ این پیداست که زیربنای دولت خراب است.

وی اظهار کرد: ما که تابع رهبری هستیم هیچ گاه زیر بار این حرف ها نخواهیم رفت. شرم آور است که در نظام جمهوری اسلامی یک عده ای حرفهای غیرمنطقی بزنند. یک نفر می گوید امام گفته اند که مرگ بر آمریکا نگویید! من نمی دانم امام از عالم برزخ صحبت کرده اند؟ یا عده ای بحث شورای رهبری را پیش می کشند؛ با شورای رهبری کجای مملکت درست خواهد شد؟ لذا ما این حرفهایی که از خواص بی بصیرت زده شده است را قبول نداریم.

به گزارش فتن؛ حجت الاسلام شجونی با اشاره به سخنان بعضی از خواص در مملکت، عنوان داشت: این حرفهایی که زده می شود ریشه در فرهنگ لیبرالیستی دارد. این ها اگر انقلابی بودند، چنین حرفهایی نمی زدند.

وی در ادامه گفت: هفته ی گذشته آقای عارف در قم بر سر مزار آقای منتظری رفته است. این دهن کجی مستقیم با امام است. اصلاح طلبان با رئیس آینده مجلس می خواهند چه کنند؟ آنها نمی دانند در این چند سال چه چیزی را می خواهند اصلاح کنند! اصلاح طلبان می خواهند امام را اصلاح کنند یا رهبری و یا قانون اساسی را؟! این شعار های خالی چه معنایی دارد؟

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با اشاره به نقش اصلاح طلبان در مجلس ششم، اظهار داشت: این ها در آن زمان تحصن کرده و خروج از حاکمیت را اعلام کردند. آنها به اعضای شورای نگهبان فحش ناموسی دادند و با از مجلس خارج شدند. عده ی دیگری از آنها نیز از ایران رفتند و در خارج اتاق فکر تشکیل دادند. آقای کدیور چند بار به اسرائیل سفر کرد. آقای مهاجرانی به دیدار ملک عبدالله رفت. اکبر گنجی هم علنا به مخالفت از اسلام و تشیع پرداخت. وی در پایان گفت: رهبر ما نیاز به حمایت همه جانبه ما دارند و ما نیز می بایست در خدمت ایشان باشیم. مقام معظم رهبری چند سال پیش فرمودند این انقلاب کاری می کند که دیگر امام حسین(ع) کشته نمی شود بلکه شمر کشته می شود. ما جوانان شجاعی داریم که ان شاءالله شمرها را خواهند کشت؛ چه در لباس روحانیت و چه در دستگاه دولتی کشور باشد.

حجت الاسلام شجونی در پایان با اشاره به حفظ روحیه انقلابی گری مردم و جوانان، گفت: اخیرا امام جمعه بروجرد با ۵ نفر از طلاب این شهر به جرم امر به معروف و نهی از منکر، برخورد شدیدی کرده و شهریه آنان را قطع نموده است. این ها چه گناهی کرده اند که شهریه ی اندکشان را نیز قطع می کنید؟ رهبری می فرمایند انقلابی باشید، و متاسفانه می بینیم بعضی در کشور علنا خلاف سخنان رهبری عمل می کنند.

انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • احمدحسینی ۱۰:۳۱ - ۱۳۹۵/۰۲/۳۱
    ثمره یک محصول بعدازکشت وپرورش وبرداشته مگه همفکرای جنابعالی وجنابعالی فرصت رشدوپرورش وبرداشت محصول رابه کسی میدن تازه نهال کشت شده تبرراورداشتین با ریشه میزنین مگه برجام رامیزارین رشد کنه اگه معتقدبه ولایتید مقام معظم رهبری همیشه ازدولتهاحمایت فرمودندمگه تصمیمی دراین سطح میتونه بدون تاییدرهبری باشه تورابه جمیع مقدسات قسم تخریب نکنید به فرمایش رهبری نقدمنصفانه خوبه ولی تخریب کاراستگباره برای حرمت رهبر کمی فرصت بدید