برج «آزادی»؛مجموعه فرهنگی هنری و نماد افتخار ملی

برج آزادی و آنچه در این مجموعه میگذرد؛ از معماری منحصر بفرد برج و موزه ها و سایر امکانات برج، زیبا و دیدنی است که شاید تابحال شما از آن بیخبر بوده اید.

غلامحسین شاه علی مدیر یرج آزادی در گفتگو با خبرنگار تهران گردی تهران نیوز با اشاره نماد افتخار ملی در تهران گفت: برج آزادی بزرگترین نماد ملی و تاریخی در تهران است که از سالیان دور از تهران و شهرستان ها مورد بازدید قرار می گرفته و بسته به شرایط جغرافیایی آن برای مردم ایران شناخته شده است.

وی افزود: مجموعه برج آزادی در ایام نوروز خدمات بازدیدی ارائه خواهد داد و سعی دارد تا بتواند خاطرات خوشی را از نوروز 94 برای هموطنانمان رقم بزند.

شاه علی اظهار داشت: مجموعه برج موزه آزادی در ایام نوروز از 2 تا 14 فروردین برای بازدید علاقمندان باز است و با ارائه تسهیلات ویژه پذیرای گردشگران داخلی و خارجی است که مسافران گرامی در این ایام می توانند از بام برج آزادی نیز بازدید کنند.

وی با بیان این که برج آزادی هر ساله در ایام نوروز برای بازدید گردشگران فعالیت دارد گفت: امسال نیز طبق روال سال های گذشته با برپایی سفره هفت سین و نمایشگاه های نوروزی درهای خود را به روی بازدید کنندگان گشوده است.

غلامحسین شاه علی مدیر یرج آزادی در پایان عنوان کرد: علاقمندان می توانند از 2 تا 14 فروردین به جز روز 13 فروردین همه روزه از ساعت 9 صبح تا 20 از برج موزه آزادی بازدید کنند.

انتهای پیام/ش  

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =