برخی از کاندیداها خود را ملتزم به ولایت فقیه می دانند ولی عملشان برخلاف این است

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد پرند گفت: کاندید اصلح در این انتخابات کسی است که معنای انقلابی بودن را به صورت صحیح و براساس خط انقلاب بداند و در جهت پیاده سازی هر چه بهتر آن در تمامی عرصه ها بکوشد.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از دانشجوخبر؛ نوید قربانخواه، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد پرند به بیان مطالبی در مورد انتخابات ۷ اسفند پرداخت.
  قربانخواه گفت: انقلاب ما دربرهه ای از زمان اتفاق افتاد که دو قطبی در جهان حاکم شده بود ولی با انقلاب ما صحبت جدیدی در جهان به گوش رسید در حالیکه خیلی ها نمی توانستند انقلاب و حرف نو آن را تحمل کنند لذا از همان ابتدا شروع کردند به دشمنی کردن،شروع کردند به تخریب انقلاب ولی شما می بینید که این انقلاب  بعد از گذشت ۳۷سال نه حتی از محبوبیت آن کم نشده بلکه به واسطه افزایش سطح آگاهی و بصیرت ملت افزوده نیز گردیده است.   این فعال دانشجویی گفت: در ابتدا بیگانگان (در راس آنها آمریکایی ها) نمی خواستند قبول کنند که سیاست هایشان با شکست مواجه شده است لذا تمام تلاش خود را انجام دادند تا جمهوری اسلامی ایران را ندید بگیرند ولی امروز دشمنان به خوبی فهمیده اند و عقب نشینی های واضحی در سیاستهای خود داشته اند و دیگر با نام جمهوری اسلامی ایران مشکلی ندارند بلکه در تلاشند که مفاهیم را تحریف و اگر توانستند نابود کنند.   وی ادامه داد: دیدیم که رسانه های غربی بالاخص آمریکایی ها از اینکه هنوز بعد از گذشت ۳۷سال شعار مرگ بر آمریکا در جشن انقلاب بر زبان ملت  جاری بود اظهار خشمگینی داشتند یعنی الان دشمن به دنبال این سیاست است که قالب هر چه میخواهد باشد،باشد ولی مفهوم باید آنچیزی باشد که مد نظرشان است و بشدت در حال سرمایه گذاری برای این مهم هستند.   مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد پرند گفت: این خواست دشمن است، بنابراین ملت باید بیشتر از همیشه هوشیار باشد که به لطف خدا این هوشیاری به صورت گسترده در بین مردم قابل رویت است، این سیاست دشمن در عرصه های مختلف در حال پیگیری است،ی   وی افزود: کی از عرصه های مهم که دشمن امید به موفقیت در آن بسته است  همین انتخابات مجلس و خبرگانی است که در پیش رو داریم است  ، کما اینکه می بینید رسانه های معاند با تحلیل برخی از کاندیداتورها به مردم برای رای دادن پیشنهاد ارائه میکنند، یا به طور مثال می بینیم برخی از کاندیداها در حالیکه خود را متعهد و ملتزم به ولایت فقیه  و رهبری میدانند. عملشان موضوع دیگری را نشان میدهد.   قربانخواه اشاره کرد: این است که اهمیت انتخاب اصلح  در این دو مجلس برای انتخابات پیشرو را بالا می برد، کاندید اصلح در این انتخابات کسی است که معنای انقلابی بودن را به صورت صحیح و براساس خط انقلاب بداند و در جهت پیاده سازی هر چه بهتر آن در تمامی عرصه ها بکوشد.   وی در پایان گفت: نکته ای که برای برخی ها جای عبرت دارد این است که هر کس که در مقابل انقلاب اسلامی بخواهد بایستد شکست میخورد کما اینکه میبینیم تمامی  سیاستهای خصمانه دشمن تا به امروز با شکست مواجه شده است و تا وقتی که ملت  بصیر ما حامی ولایت فقیه و حافظ جریان  انقلاب باشد این شکستهای دشمن تداوم خواهد داشت.
انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =