برقراری و حفظ امنیت از نتایج خدمت صادقانه به مردم توسط پلیس است

فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: ترغیب شدن مردم به همکاری و مشارکت با پلیس در برقراری و حفظ امنیت و احساس امنیت را از نتایج خدمت صادقانه به مردم توسط پلیس است.

به گزارش تهران نیوز ، به‌نقل از قرچک آنلاین ؛ سردار عبدالـــرضا ناظری ظهر امروز در جلسه اندیشه‌ورزی و هماهنگی برنامه‌های هفته ناجا در جمع اعضای شور ستادی استان و معاونان اجتماعی شهرستان‌های تابعه بر ضرورت تهیه برنامه‌های خلاقانه و کیفی در هفته نیروی انتظامی تأکید کرد و اظهار داشت: ایده‌های جدید و نظرات متفکرانه لازمه برگزاری مراسمات هفته ناجا جهت نمایش عملکرد یک ساله پلیس است.

وی رویکرد ناجا را در سال‌های اخیر برای حفظ امنیت یک رویکرد پیشگیرانه با محوریت فرهنگ سازی دانست و خاطر نشان کرد: تمهیدات و برنامه‌ریزی برای استفاده از ظرفیت و توانمندی‌های سازمان‌ها و نهادهای دولتی و مردمی در جهت فرهنگ‌سازی برای عموم شهروندان باید به‌صورت علمی و تخصصی صورت گیرد. فرمانده انتظامی شرق استان تهران ترغیب شدن مردم به همکاری و مشارکت با پلیس در برقراری و حفظ امنیت و احساس امنیت را از نتایج خدمت صادقانه به مردم توسط پلیس دانست و بیان داشت: مردم بزرگترین سرمایه‌های اجتماعی پلیس هستند که نقش بسیار زیادی در ارتقاء امنیت و پایداری آن دارند. وی ضمن تقدیر از معاونت اجتماعی تصریح کرد: برنامه‌های جدید و خلاقانه معاونت اجتماعی در تقسیم‌بندی ماه‌های سال و انتخاب موضوعات مرتبط مترقی در علم مدیریت است. این مقام ارشد انتظامی با اشاره به این‌که معاونت اجتماعی از هم‌اکنون با برنامه‌ریزی دقیق هماهنگی لازم را با دستگاه‌های برون سازمانی در جهت پیشبرد صحیح برنامه هفته ناجا انجام دهد، خاطر نشان کرد: همه مسئولان باید اهتمام ویژه در رفع برخی موانع برگزاری برنامه‌های پیش‌بینی شده در این هفته داشته باشند تا توانمندی، اقتدار ، کار آمدی و هوشمندی پلیس را برا ی عموم شهروندان به نمایش بگذاریم. فرمانده انتظامی شرق استان تهران در پایان گفت: هفته نیروی انتظامی فرصت مناسبی است تا بتوانیم با ارائه آخرین اقدامات و دستاورد های یک سال گذشته پلیس در محافل عمومی و با استفاده از ظرفیت اتحادیه‌های صنفی و شهرداری‌ها در راستای اطلاع‌رسانی و افزایش سطح آگاهی شهروندان در جهت کاهش و پیشگیری از جرایم اقدام کنیم.   انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =