قائم مقام شهردار منطقه 20 از برپایی نمایشگاه صنایع دستی و کارآفرینی همزمان با ایام مبارک دهه فجر در مرکز ری شناسی این منطقه خبرداد.

به گزارش سرویس فرهنگی آفتاب ری؛ اصغر عطائی با بیان این خبر گفت: با حضور هنرمندان و کارآفرینان شهرری نمایشگاه صنایع دستی در مرکز ری شناسی دایر است که آثار ارزشمند آنان در زمینه های سفال، قلم زنی، نقاشی روی شیشه، سرمه دوزی، شیشه گری، چرم و پوست و... در ایام مبارک دهه فجر برای عرضه به شهروندان در مرکز ری شناسی به نمایش در آمده است.

عطائی با اشاره به اینکه علاقه مندان با حضور در این محل می توانند از بلوتوث اطلاعات گردشگری و تاریخی شهرری نیز بهره مند شوند، ادامه داد: برپایی مسابقه های فرهنگی، نشست های تخصصی با حضور اساتید دانشگاه، نمایش سفال های مربوط به ری باستان و برپایی شب شعر هایی با مضامین انقلابی از دیگر برنامه های جانبی این نمایشگاه است که در مرکز ری شناسی ارائه می شود.

وی مرکز ری شناسی را به عنوان اولین مرکز تخصصی ری باستان برشمرد و تصریح کرد: برپایی تورهای ری گردی، کتابخانه تخصصی ری باستان، برپایی نشست های ادبی و تاریخی از دیگر اقداماتی است که این مرکز علاوه بر آموزش صنایع دستی ری و کارآفرینی انجام می دهد.

مرکز ری شناسی شهرداری منطقه 20 در میدان شهید مدرس، ضلع غرب حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) واقع شده است و علاقه مندان برای بهره گیری از این مکان فرهنگی و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره55972118  تماس بگیرند.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =