نمایشگاه پاییزه در محل مصلای نمازجمعه شهریار با هدف تعدیل قیمت‌ها در آستانه بازگشایی مدارس در حال برگزاریست.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری، به نقل از راه مبین؛ این نمایشگاه شامل غرفه‌هایی از کالاهای مختلف و مورد نیاز مردم در آستانه بازگشایی مدارس و فصل پاییز بوده و اقلامی نظیر کیف، کفش، پوشاک نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر، مواد غذایی، لبنی و پروتئینی از جمله کالاهای عرضه‌شده در نمایشگاه پاییزه می‌باشد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهریار گفت: هدف از ایجاد نمایشگاه پاییزه، تنظیم بازار، تعدیل قیمت کالاهای ضروری مورد نیاز مردم، افزایش قدرت مصرف کنندگان و دسترسی بهتر و آسان‌تر مردم به کالاهای مورد نیاز با قیمت مناسب در مقطع زمانی بازگشایی مدارس است.

وی با بیان این‌که امسال چند غرفه به فروش نوشت‌افزار با طرح‌ها و نشان‌های فرهنگ ایرانی و اسلامی اختصاص داده شده است، از استقبال مردم و دانش‌آموزان برای خرید این‌گونه نوشت‌افزارها و لوازم مدرسه خبر داد.

وی با اشاره به تخفیف 10 الی 15 درصدی در نمایشگاه پاییزه شهریار یادآور شد: در برخی اجناس شاهد تخفیف 15 الی 20 درصدی نسبت به قیمت سطح بازار نیز هستیم.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهریار ابراز کرد: در نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا غرفه‌های متعددی وجود دارد که کالاهای مورد نیاز مردم را در یک مکان در دسترس افراد قرار می‌دهد.

نمایشگاه پاییزه شهریار با  50 غرفه متنوع در محل مصلای نماز جمعه شهریار آغاز بکار کرده و تا پایان شهریورماه دایر است.

NamayeshgahPaeez-1 NamayeshgahPaeez-2 NamayeshgahPaeez-3 NamayeshgahPaeez-4 NamayeshgahPaeez-5 NamayeshgahPaeez-6 NamayeshgahPaeez-7 NamayeshgahPaeez-8 NamayeshgahPaeez-9 NamayeshgahPaeez-10 NamayeshgahPaeez-11 NamayeshgahPaeez-12

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =