یادواره شهدای زنان آسمانی شهرری به منظور گرامیداشت مقام شامخ زنان شهیده و به همت شهرداری منطقه 20 و بسیجیان شهرری برگزار می شود.

به گزارش سرویس فرهنگی آفتاب ری؛ طی مراسمی معنوی و با مشارکت امور بانوان شهرداری منطقه 20 و پایگاه بسیج خواهران حوزه 354ریحانه النبی(س) یادواره شهدای زنان آسمانی با حضور خانواده های معزز زنان شهیده، بسیجیان و مسئولان شهری ساعت 16 روز سه شنبه مورخ 14/5/93 در فرهنگسرای ولاء برگزار خواهد شد.

برومند نامداری معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 20، تعامل پایگاه های بسیج و مدیریت شهری را از اولویت های فعالیت های فرهنگی و اجتماعی شهرداری برشمرد و گفت: بر اساس رویکرد شهرداری تهران تمامی ویژه برنامه های فرهنگی در سال جاری با محوریت مساجد، پایگاه های بسیج و سراهای محله اجرا می شود تا با تعامل این نهادهای مردمی و مقدس وحذف موازی کاری های اجتماعی، فعالیت های فرهنگی را با هم افزایی بیشتر اجرا کنیم.

نامداری با اشاره به اینکه بانوان نقش ارزنده و موثری در هشت سال دفاع مقدس داشته اند و وظیفه داریم یاد آنان را گرامی بداریم افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از دیگر اولویت های مدیریت شهری است که برپایی ویژه برنامه هایی همچون بازدید و همایش تجلیل از خانواده های معزز شهید و یادواره شهدا در همین راستا به صورت مستمر از سوی شهرداری منطقه 20 انجام می شود.

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 20 انتقال آرمان های ارزشمند شهدا به نسل جدید را از دیگر  اهداف ویژه برنامه های یادشده برشمرد و اظهار داشت: اعزام کاروان های راهیان نور به مناطق جنگی جنوب و غرب کشور از دیگر برنامه هایی است که در دو فصل تابستان و زمستان انجام می شود.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =