رئیس شورای بخش رودهن گفت: برچسب استاندارد های تعریف شده در نظام مهندسی کشور بر بدنه فعالیت های عمرانی شهر رودهن زده خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، علی اکبر ارشدی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد ساختار فعالیت های عمرانی شهر رودهن گفت : فعالیت های عمرانی شهر رودهن در قالب ساخت و سازها با کمترین ضعف مسیر توسعه خود را دنبال کرده است.

وی با اشاره به محصولات مخرب فعالیت های عمرانی مانند ساخت و ساز های غیر مجاز سایه این پدیده شوم را در شهر رودهن کم رنگ دانست و تصریح کرد: برخورد با ساخت و ساز های غیر مجاز و همچنین قانون مند سازی فعالیت های عمرانی در اولویت فهرست برنامه های شورای اسلامی و شهرداری این منطقه قرار دارد.

رئیس شورای بخش رودهن چارچوب ضوابط و طرح تفضیلی را بستر نظارت دقیق مسئولان این شهر در حوزه اقدامات عمرانی معرفی کرد وبا تاکید بر اینکه  ساخت و سازها بر مداراستاندارد ضلع دیگر برقرار امنیت در شهر تلقی می شود، اضافه کرد: هدف از شکل دهی قالب سیاست های مدیریت شهری در ابعاد مختلف دست یابی به شهری ایمن و آباد است.

ارشدی در خاتمه ترسیم امنیت شهری در بخش آتش نشانی و تقویت سرانه های فضلای سبز و آموزشی را از طریق اعمال برنامه ریزی اصولی و گسترده را تیتر اول برنامه های مسئولان شهر رودهن بر شمرد و اظهار داشت: افق اهداف شورای اسلامی شهر رودهن و مسئولان شهری این منطقه در راستای تحقق اهداف بزرگ در بودجه سال 93 دیده میشود.

 انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =