در آیینی با حضور مسؤولان و مردم ولایی و همیشه در صحنه شهرستان فیروزکوه، جشن باشکوه انقلاب در آستان مقدس امام زاده اسماعیل(ع) برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از دیمه نیوز؛ این مراسم شب گذشته (یکشنبه) و همزمان با دومین روز از ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی در آستان مقدس امام زاده اسماعیل(ع) قطب فرهنگی شهرستان فیروزکوه برگزار شد. فرماندار و سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سخنرانان این مراسم بودند که به تبیین و تشریح حوادث پیش از انقلاب تا به ثمر نشستن آن، همچنین دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی و مقایسه زمان طاغوت با حال حاضر و گسترش امکانات و خدمات رسانی ها حتی در دورافتاده ترین نقاط کشور پرداختند. امام جمعه، فرمانده سپاه، رییس آبفای شهر، رییس شرکت گاز، معاونان فرماندار و بخشدار ارجمند، از جمله مسؤولان حاضر در این مراسم بودند.

جشن انقلاب در امام زاده اسماعیل(ع) فیروزکوه جشن انقلاب در امام زاده اسماعیل(ع) فیروزکوه جشن انقلاب در امام زاده اسماعیل(ع) فیروزکوه جشن انقلاب در امام زاده اسماعیل(ع) فیروزکوه جشن انقلاب در امام زاده اسماعیل(ع) فیروزکوه جشن انقلاب در امام زاده اسماعیل(ع) فیروزکوه جشن انقلاب در امام زاده اسماعیل(ع) فیروزکوه

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =