به مناسبت سالروز میلاد حضرت ولی عصر(عج) جشن بزرگ نیمه شعبان در سراسر شهرستان های استان تهران برگزار گردید.

به گزارش سرویس فرهنگی آفتاب ری؛ مراسم جشن بزرگ نیمه شعبان در سالروز میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج) همزمان با سراسر کشور در شهرستان های استان تهران و با حضور گرم و پرشور مردم و مسؤولان برگزار گردید. اندیشه - به گزارش راه مبین؛ بمناسبت نیمه ماه شعبان مصادف با ولادت منجی عالم بشریت حجت ابن الحسن عسکری (عج)، جشن نیمه شعبان و پیاده روی بزرگ خانوادگی در شهر اندیشه با حضور پرشور مردم اندیشه برگزار شد.

Shaban (1)

Shaban (3)

Shaban (6)

Shaban (8)

Shaban (12)

Shaban (14)

Shaban (17)

Shaban (18)

Shaban (20)

Shaban (22)

Shaban (25)

Shaban (26)

Shaban (27)

Shaban (28)

Shaban (30)

Shaban (31)

Shaban (33)

Shaban (34)

Shaban (36)

Shaban (37)

Shaban (38)

فیروزکوه - به گزارش دیمه نیوز: به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر فیروزکوه، جشن بزرگ نیمه شعبان و میلاد حضرت قائم(عج) در محوطه روبروی شهرداری این شهر برگزار شد. تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، همسرایی سرود مقدس جمهوری اسلامی، مولودی خوانی، اجرای هنر تقلید صدا و اجرای نمایش از سوی “جعفر طالبی”، اجرای موسیقی پاپ از سوی “میلاد کیانی” و اجرای موسیقی سنتی ایرانی از سوی “بابک کاردگر” (همگی از هنرمندان شهرستان)، برگزاری مسابقه، اهدای جایزه به دارندگان نام مبارک “مهدی” و . . .از جمله برنامه های این جشم باشکوه بود که با استقبال بسیار خوب مردمی به انجام رسید.

“جعفر پرج” شهردار فیروزکوه در این مراسم در جمع آحاد مردم اظهارکرد: برگزاری سلسله جشن ها و جشنواره های مختلف فرهنگی در اعیاد و مناسبت های مختلف سال پیش از این به شهروندان وعده داده شده بود که امروز شاهد برپایی دومین جشن مردمی از این دست از ابتدای سال تاکنون هستیم. وی ابراز امیدواری کرد؛ شهروندان نیز نقطه نظرات خوب و ارزنده خود را به دور از هر گونه حاشیه در جهت رشد و تعالی شهر به شهرداری منتقل کنند. پرج همچنین با عذرخواهی از برگزاری این مراسم در هوای آزاد، ابراز امیدواری کرد؛ در آینده ای نزدیک و با احداث سالن آمفی تئاتری در خور شأن و منزلت شهروندان، مراسمی از این دست و سایر مراسم فرهنگی در فضای سرپوشیده برگزار شود. فرماندار، معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری، مدیر جهاد کشاورزی، رییس جمعیت هلال احمر و اعضای شورای شهر از جمله مسؤولان حاضر در این مراسم بودند.

Firoozkuh (1)

Firoozkuh (2)

Firoozkuh (3)

Firoozkuh (4)

Firoozkuh (5)

Firoozkuh (6)

Firoozkuh (7)

Firoozkuh (8)

Firoozkuh (9)

Firoozkuh (10)

Firoozkuh (11)

Firoozkuh (12)

Firoozkuh (13)

Firoozkuh (14)

Firoozkuh (15)

Firoozkuh (16)

Firoozkuh (17)

Firoozkuh (18)

Firoozkuh (19)

شهرری - به گزارش ره به ری: در سالروز میلاد حضرت ولی عصر(عج) شهرستان ری شاهد برگزاری جشن بزرگ نیمه شعبان بود.

Rey (1)

Rey (2)

Rey (3)

Rey (4)

Rey (5)

Rey (6)

Rey (7)

Rey (8)

Rey (9)

Rey (10)

Rey (11)

رباط کریم - به گزارش رباط نیوز: در سالروز میلاد حضرت مهدی(عج) شهرستان رباط کریم شاهد برگزاری جشن و گرامیداشت نیمه شعبان بود.

RobatKarim (1)

RobatKarim (2)

RobatKarim (3) RobatKarim (4) RobatKarim (5) RobatKarim (6) RobatKarim (7) RobatKarim (8) RobatKarim (9) RobatKarim (10) RobatKarim (11) RobatKarim (12) RobatKarim (13) RobatKarim (14) RobatKarim (15) RobatKarim (16) RobatKarim (17) RobatKarim (18) RobatKarim (19)

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =