برگزاری مراسم جشن نیکوکاری در مدارس شهرستان فیروزکوه

مراسم جشن نیکوکاری در تمام مدارس فیروزکوه و به صورت نمادین در دبستان نجمه شهرستان فیروزکوه برگزار شد.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از پایگاه خبری دیمه نیوز، همزمان با هفته احسان و نیکوکاری مراسم جشن نیکوکاری در تمام مدارس شهرستان فیروزکوه و به صورت نمادین با حضور حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه شهرستان، یعقوب ایمانی مدیر اداره آمورش و پروش، مهدی شعبانی رئیس کمیته امداد امام خمینی و برخی دیگر از مسئولان محلی در دبستان نجمه برگزار شد.
 مهدی شعبانی در این آیین اظهار کرد: نوع دوستی موضوعی ارزشمند در میان مخلوقات است و انسان ها باید مهارت های اخلاقی از جمله کمک به همنوعان را یاد بگیرند و در راستای امیدآفرینی به نیازمندان گام بردارند.
وی با بیان اینکه برگزاری جشن نیکوکاری توسط این نهاد به منظور ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری است، افزود: دراین شهرستان همزمان با سراسر استان تهران نیز جشن نیکوکاری به مدت سه روز برگزار می شود. در ادامه حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه شهرستان فیروزکوه هفته احسان و نیکوکاری را فرصت مناسب برای توجه و حمایت از نیازمندان دانست و خواستار مشارکت خیرین نیکوکار در حمایت از نیازمندان جامعه شد. گفتنی است در پایان این مراسم مدیران و مسئولان و نیز معلمان و دانش آموزان حاضر در این مراسم کمک های نقدی و غیرنقدی خود را اهداء کردند.
انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =