رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس گفت: برگزاری مسابقات در قالب جشنواره فرهنگی ورزشی فجر از اقدامات در دست اقدام است.

به گزارش خبرگزاری فارس از شرق استان تهران به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس، علیرضا پرویزی در جلسه هماهنگی برگزاری برنامه‏های جشنواره فرهنگی ورزشی فجر ویژه گرامیداشت ایام دهه مبارک فجر اظهار داشت: این جلسه با هدف برنامه‏ریزی برای هر چه باشکوه‏تر برگزار شدن برنامه‏های دهه فجر در شهرستان پردیس برگزار شده است.

وی اضافه کرد: برگزاری مسابقات داخلی در قالب جشنواره فرهنگی ورزشی فجر از اقدامات در دست اقدام است که باید تمام هیئت‏های ورزشی در آن حضور مقتدرانه داشته باشند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس ادامه داد: در صورت مهیا شدن شرایط، سعی بر این است تا رقابت‏های ورزشی کارکنان دولت نیز برگزار شود.

وی با اشاره به این موضوع که در حوزه جوانان نیز اقدامات متنوعی صورت خواهد گرفت، افزود: مقرر است افتاحییه مسابقات جشنواره فجر روز دوشنبه 25 دی ماه در سالن علامه طباطبایی برگزار شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس گفت: دیدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و برگزاری مسابقه رهنمودهای امام راحل از دیگر برنامه‏های فرهنگی برای دهه مبارک فجر است.

پرویزی تصریح کرد: بخش مهمی از برنامه‏های دهه مبارک فجر به ورزش بانوان اختصاص دارد که به همت مسئول ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس، برنامه‏ریزی و اجرا خواهد شد.

این جلسه با حضور هیئت‏های ورزشی در اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس برگزار شد.

همچنین در این جلسه مقرر شد، حداقل سه همایش عمومی ورزشی در رشته‏های پیاده‏روی، دوچرخه‏سواری و ورزش‏های رزمی و مراسم تجلیل از قهرمانان و ورزشکاران با حضور مردم و شهروندان علاقه‏مند به ورزش برگزار شود.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =