بهرام شریفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار کرد: همایش مدیریت استراتژیک گردشگری در روز 24 آذرماه با همکاری آموزشگاه پذیرش توس در سالن صبا مشهد با حضور بیش از هزار نفر برگزار می‌شود.

وی افزود: در این همایش در کنار سخنرانی‌های آموزشی، یک کارگاه آموزشی شامل 2 کارگاه با حضور پروفسور کاراتپه از دانشگاه EMU قبرس و همچنین دکتر فرزاد مقدم، استاد دانشگاه تهران برگزار می‌شود و به حاضرین در این کارگاه‌ها گواهی شرکت در کارگاه توسط دانشگاه EMU اعطا می‌شود.

شریفی تصریح کرد: جامعه هدف این همایش، فعالان حوزه گردشگری به‌ویژه هتلداران و دفاتر خدمات مسافرتی کشور و همچنین متخصصین و فعالان صنایع و تجهیزات وابسته به گردشگری و هتلداری است.

وی افزود: استاندار خراسان‌رضوی، فرماندار مشهد، معاون توسعه و برنامه‌ریزی شهردار مشهد از مهمانان ویژه این همایش هستند، ضمن اینکه روسای اتحادیه هتلداران تهران، جامعه هتلداران ایران و انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری کشور و معاونین گردشگری استان‌های کشور نیز در این همایش یک‌روزه حضور دارند.

شریفی گفت: با توجه به اینکه این همایش در روز جهانی صنعت هواپیمایی برگزار می‌شود، ایرلاین‌های داخلی نیز در این همایش حضور دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =