برگزاری هشتمین بازارچه خیریه انجمن بانوان دیپلمات‌ وزارت خارجه

هشتمین بازارچه خیریه انجمن بانوان دیپلمات‌های وزارت امور خارجه به ریاست مریم ایمانیه، همسر محمدجواد ظریف در دفتر مطالعات سیاسی و بین‌المللی وزارت امور خارجه واقع در نیاوران برگزار می‌شود.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از زنان خبر؛ بازدید از این بازارچه از ساعت ۱۰ صبح لغایت ۱۷ بعدازظهر برای عموم مردم آزاد است و عواید حاصل از آن به مراکز رفع آسیب‌های اجتماعی اختصاص داده خواهد شد.
گفتنی است که مریم ایمانیه، همسر محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در حال حاضر ریاست این انجمن را بر عهده دارد. سال گذشته نیز انجمن بانوان دیپلمات‌های وزارت امور خارجه بازارچه خیریه‌ای را برگزار کردند و در مراسم افتتاحیه آن علاوه بر همسر محمدجواد ظریف، شهیندخت مولاوردی، معاون رئیس جمهور در امور بانوان و همچنین همسر تعدادی از سفرای خارجی مقیم تهران حضور داشتند. این بازارچه شامل غرفه هایی مانند ارتباطات، آموزش و خیریه است که هر سال در بهمن ماه به مناسبت پیروزی جمهوری اسلامی ایران عرضه شده و درآمدهای ناشی از آن صرف امور خیریه می‌شود که طی سه سال اخیر از مشارکت نمایندگی‌های مقیم هم بهره‌مند شده است. لازم به ذکر است این انجمن پیش از این توسط همسر منوچهر متکی و علی‌اکبر صالحی وزیران خارجه پیشین کشورمان ایجاد شده است. هشتمین بازارچه خیریه انجمن بانوان دیپلمات‌های وزارت امور خارجه ۷ الی ۹ بهمن‌ماه در دفتر مطالعات سیاسی و بین‌المللی وزارت امور خارجه واقع در خیابان نیاوران برگزار می‌شود.
انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =