به گزارش خبرنگار پايگاه خبري آفتاب ري از شهر ری روزگذشته همایش فرزندپروری با هدف ارتقاء اطلاعات خانواده‌ها و اهمیت تربیت صحیح فرزندان و نقش آن در جامعه در سراهای محلات منطقه 20 برگزار شد.

معاون اجتماعی‌ فرهنگی شهردار منطقه 20 در حاشیه این همایش اظهار داشت: همایش فرزند پروری با اصول تربیت دینی با هدف آشنایی والدین با راه و روش تربیت صحیح فرزندان با حضور اعضای کانون مادر وکودک و تعدادی از شهروندان علاقمند در سرای محله شهادت برگزار شد.

حبیب‌اله غفوری با اشاره به اینکه والدین باید برای آموزش مهارت‌های مختلف به فرزندان خود راهکارهای مناسب را آزمایش کنند، گفت: والدین می‌توانند از مهارت‌هایی چون توجه کردن، پاداش دادن و نادیده گرفتن، آموزش رفتار و مهارت‌های جدید به کودکان و استفاده درست از محروم سازی موقت برای تربیت فرزندان خود استفاده کنند.

معاون اجتماعی‌ فرهنگی شهردار منطقه 20 در پایان با اشاره به اینکه کارگاه‌های فرزندپروری در سراهای محلات برگزار می‌شود، افزود: مادران فرزندان یک تا چهار ساله می‌توانند در این جلسات از آموزش‌های کارشناسان در ارتباط با تربیت فرزندان بر اساس امور تربیتی دینی و سیره پیامبر (ص) و قرآن بهره‌مند شوند و در این کارگاه‌ها مهارت‌های ارتباط موثر با فرزندان، امور تربیتی دینی، اهمیت بازی و سرگرمی و ... به والدین آموزش داده می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =