رئیس شبکه بهداشت و درمان شهریار بر اجرای طرح تحول نظام سلامت پزشکی در توابع استان تهران تاکید کرد و گفت: با اعزام تیم های پزشکی در بیمارستان های صحرایی، ویزیت رایگان و عملیات امدادی با تمام توان به مناطق محروم و توابع خدمات پزشکی ارائه دادیم.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری به نقل از سپید پوش؛ دکتر جمشید واشانی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهریار در جمع پزشکان، پرستاران و مددکاران  اظهار داشت: ما باید در لباس بسیج بسیجی خدمت گذار مردم این انقلاب و این ملت باشیم تا در حوزه سلامت درصدی از دغدغه ها و مشکلات آنان را برطرف سازیم.

وی در ادامه عنوان کرد: اقدام خوبی که در طرح تحول سلامت روی داد شرایط مناسبی بود که در اوایل سال‎جاری اجرایی شد وبسیج جامعه پزشکی می تواند در راستای عملیاتی شدن این طرح رنگ و بوی بهتری به آن ببخشد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهریار عزم وزیر بهداشت را در اجرایی شدن این طرح جدی عنوان کرد و گفت: آقای دکتر هاشمی وزیر محترم، تیم همراهشان و روسای محترم دانشگاه ها مجموعه های اجرایی عملیاتی در سطح شبکه تا خانه بهداشت نقش بسزایی در طرح تحول سلامت داشته اند.

واشانی همچنین افزود: در این راستا ما نیز با تمام توان طرح تحول نظام سلامت را در شهرستان شهریار اجرایی کردیم و  در حوزه سلامت تحولی بزرگ بوجود آوردیم.

وی در ادامه به اعزام تیم های پزشکی به بیمارستان های صحرایی اشاره کرد و ادامه داد: با اعزام تیم های پزشکی در بیمارستان های صحرایی، ویزیت رایگان و عملیات امدادی با تمام توان به مناطق محروم و توابع خدمات پزشکی ارائه دادیم.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهریار در پایان خاطرنشان کرد: در این زمینه  گام های مختنلف و برنامه های کاربردی بسیاری  صورت گرفته و با موفقیت نسبی همراه بوده است و میزان نارضایتی مردم از ۳۰% به ۱۰% در شهرهای بزرگ  و از ۱۰% به ۳%  در روستاها کاهش یافته است.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =