شهرک صدف در حوزه خدماتی شهر شهریار قرار دارد و تمام عوارض های قانونی مربوط به ساخت و ساز طبعاً توسط شهرداری شهریار دریافت می‌شود و شهرداری هم مکلف است با توجه به اخذ این عوارض به شهروندان خود خدمات ارائه کند. اما آیا اینگونه شده است؟

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری، به نقل از راه مبین؛ در طول تاریخ و در مقاطع مختلف در سطح دو گانگی هایی پیش آمده است که گاهاً توانسته باعث چالش‌هایی در آنها شود این موضوع به نظر ساده که عمدتاً از روی بی‌توجهی مدیران مربوطه پدید می آید، می‌تواند اثرات منفی فراوانی روی روند زندگی مردم و ایجاد بی نظمی و آشفتگی در امور شود. پر بیراه نیست اگر آن یک نمره منفی در کارنامه مدیر به ثبت برسانیم. از این موارد در اطراف ما نیز متأسفانه مشاهده می شود که اشاره به برخی از آنها خالی از لطف نیست.

 بنویسیم شهرک صدف شهریار، بخوانیم شهرک صدف اندیشه

اسماعیل داسدار – شهرک صدف در حوزه خدماتی شهر شهریار قرار دارد و تمام عوارض های قانونی مربوط به ساخت و ساز طبعاً توسط شهرداری شهریار دریافت می‌شود و شهرداری هم مکلف است با توجه به اخذ این عوارض به شهروندان خود خدمات ارائه کند. اما آیا اینگونه شده است؟ آیا سرانه های مورد نیاز شهرک صدف از طرف شهرداری شهریار تأمین شده است؟ اگر از شهروندان شهرک صدف نظرسنجی بعمل آید، میزان رضایتمندی ایشان از خدمات شهرداری شهریار چگونه است؟ مسئولیت مستقیم کاستی های رفاهی ساکنین شهرک صدف کیست؟

شهرک صدف ادیهش شهریار

شهرک صدف

شهرک صدف بعنوان نقطه مرزی شهر شهریار و شهر جدید اندیشه جمعیت زیادی را در خود جای داده است و با توجه به اینکه سرانه های مورد نیاز آن از طرف شهرداری شهریار تأمین نشده است، بنابراین شهروندان این شهرک مجبور به استفاده از امکانات شهر جدید شهر اندیشه هستند به نوعی که اغراق نیست اگر آنها را عملاً شهروندان اندیشه بنامیم نه شهریار. این دوگانگی مدیریت و بلاتکلیفی شهروندان اصلاً زیبنده این شهرستان نیست و لازم است که مسئولین شهرهای شهریار و اندیشه ورود کرده و راه چاره ای برای یک بام و دو هوای شهرک صدف پیدا کنند.

20141123 092645

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =