بمب خبری استقلال / مذاکرات مخفیانه باشگاه با ستاره‌های فوتبال

مذاکرات مخفیانه عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال با یک بمب نقل و انتقالاتی، به احتمال زیاد بمب خبری فصل نقل و انتقالات را می‌ترکاند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، برخی شنیده‌ها حاکی از آن است که عضو هیات مدیره استقلال امروز با یکی از بازیکنانی که بمب نقل و انتقالاتی لیگ برتر محسوب می‌شود جلسه‌ای خصوصی در شمال تهران را برگزار کرده است.
این شنیده‌ها مبنی بر این است که مهدی عبدیان عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال که مسئول نقل و انتقالات این باشگاه نیز هست، جلساتی خصوصی و مخفیانه را با یکی از بازیکنان مطرح لیگ برتری داشته است تا زمینه ساز حضور قطعی او در استقلال شود.
طبق شنیده‌ها، ظاهرا مهدی عبدیان با این بازیکن امروز در خیابان یمن دیده شده که به سمت محل مذاکره رفته اند. البته پارس فوتبال صحت و سقم این جلسه را تایید نمی کند اما چند روزی است که خبر احتمال حضور این بازیکن در استقلال رسانه ای شده و باید منتظر ماند و دید که در نهایت نتیجه مذاکرات این بازیکن با مسئولان باشگاه استقلال به کجا خواهد کشید. احتمالاٌ در روزهای آینده در این باره خبرهای بیشتری منتشر خواهد شد.

افتخارات و جام‌های استقلال ایران در طول تاریخ

استقلال با کسب ۳۵ عنوان قهرمانی رسمی در جام‌های استانی، کشوری و قاره‌ای پرافتخارترین تیم ایران است. استقلال از پرطرفدارترین تیم‌های ایران است و در رقابت‌های لیگ برتر ایران و لیگ قهرمانان آسیا بازی‌های خانگی این تیم معمولاً در میان بازی‌های پر تماشاگر فصل هستند و در فصول اخیر این مسابقات استقلال بارها رکورد میانگین بیشترین تماشاگران بازی‌های خانگی را به خود اختصاص داده‌است. رکورد پرتماشاگرترین بازی جام باشگاه‌های آسیا و لیگ برتر ایران تا پایان ۲۰۱۹ نیز در اختیار استقلال است.
انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =