بمب گذاری امروز در چهاردانگه اسلامشهر واقعیت دارد؟!

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر گفت: بمب‌گذاری در شهر چهاردانگه شایعه بوده است و هیچ مشکل امنیتی در شهرستان وجود ندارد.

به گزارش تهران نیوز، فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر گفت: بمب‌گذاری در شهر چهاردانگه شایعه بوده است و هیچ مشکل امنیتی در شهرستان وجود ندارد.

ابراهیم حسن‌آبادی اظهار داشت: هرگونه بمب‌گذاری در شهر چهاردانگه از توابع شهرستان اسلامشهر کذب بوده و شهرستان در امنیت کامل قرار دارد.

وی افزود: در پی بروز برخی شایعات در سطح منطقه مبنی بر وجود یک دستگاه خودروی بمب‌گذاری‌شده در یکی از خیابان‌های شهر چهاردانگه، با حضور مأموران انتظامی امنیتی مورد اعلام‌شده مورد بازدید قرار گرفت و بررسی شد و هیچ‌گونه مورد مشکوکی د این زمینه مشاهده نشده است.

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر بیان کرد: مورد مطرح‌شده شایعه‌ای کذب بوده و هیچ‌گونه مشکل امنیتی و انتظامی در منطقه وجود ندارد و اوضاع عمومی این شهرستان تحت کنترل و نظارت نیروی‌های انتظامی امنیتی بوده و هیچ‌گونه نگرانی وجود ندارد.

حسن‌آبادی با اشاره به نزدیک شدن ایام پایانی سال و روز چهارشنبه‌سوری، تأکید کرد: با هرگونه اقدام تهیه و توزیع مواد محترقه در شهرستان اسلامشهر از سوی افراد سودجو برخورد می‌شود و از شهروندان درخواست داریم، هر نوع اطلاعات و سرنخی ازاین‌گونه فعالیت‌ها دارند از طریق شماره 110 پلیس اطلاع دهند.

وی خاطرنشان کرد: ما خواستار برگزاری جشن و شادی در میان مردم هستیم، اما نباید برخی اقدامات افراد فرصت‌طلب در استفاده از انواع مواد محترقه، نظم و امنیت عمومی جامعه و سلامت شهروندان را به خطر بیندازد و باید عدم استفاده از مواد محترقه بین اقشار مختلف جامعه نهادینه و فرهنگ‌سازی شود.

فارس انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =