تمام تلاش ما ایجاد آبادانی در مناطق محروم است

رئیس بنیاد مستضعفان گفت: طبق وظیفه‌ای که بر عهده داریم با برنامه‌ریزی و هدفمند کردن اقدامات و در راستای توانمند کردن و ایجاد کار آفرینی در بین روستائیان به‌دنبال ایجاد هر چه بیشتر آبادانی در مناطق محروم هستیم.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ؛ سومین روز از دهه مبارک فجر که مزین به عطر فاطمی است مدیران و کارمندان  بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی کشور با حضور در مرقد مطهر امام خمینی (ره) ضمن اهدای تاج گل، قرائت فاتحه، آیاتی از قرآن کریم و ادای احترام به مقام والا و بلند مرتبه  معمار کبیر انقلاب، با آرمان‌های امام و شهدا تجدید میثاقی دوباره کردند. محمد سعیدی‌کیا رئیس بنیاد مستضعفان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بنا بر سفارش حضرت امام خمینی (ره) این بزرگ مرد تاریخ  و حرکت در مسیر منویات حفل صالح ایشان رهبر معظم انقلاب  همواره در بعد از انقلاب که هم اکنون در جشن چهل سالگی آن هستیم سعی بنیاد مستضعفان بر این بوده تا خود را در مقام عمل و واقع به بنیاد مستضعفان واقعی تبدیل کند و به خوبی در این مسیر قدم برداشته است.

بیشتر بخوانید

وی درپایان ضمن تاکید بر این مطلب که تمام ظرفیت ها بر مبنای پتانسیل ها و داشته های دورنی تدوین و پیگیری میشود تصریح کرد: وظیفه ای که  بنیاد مستضعفان  همیشه و در همه حال به دنبال آن بوده و خواهد بود ایجاد هر چه بیشتر آبادانی در مناطق محروم است و دراین زمینه با ایجاد شرایط مطلوب و  اهدای وام یارانه‌دار به روستاییان محروم تلاش زاید الوصفی داشته  که بتواند روستاییان را به کارآفرینان کشوری و توانمند تبدیل کنیم. انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =

پربازدیدترین

پربیننده‌ترین

پربازدید ترین ‌های اجتماعی

پربحث‌ترین

جدیدترین‌های اجتماعی