بهسازی آسفالت محورهای بزرگراهی جنوب تهران

معاون فنی و عمران شهرداری منطقه ۲۰، از بهسازی و ترمیم روکش آسفالت پنج محور بزرگراهی و اصلی این منطقه جنوبی خبرداد.

به گزارش تهران نیوز ، ابراهیم بابازاده از بهسازی و ترمیم روکش آسفالت پنج محور بزرگراهی و اصلی این منطقه جنوبی خبرداد. وی با بیان این مطلب گفت: به منظور ارتقاء کیفیت آسفالت محورهای بزرگراهی و پرتردد، ترمیم و بهسازی روکش آسفالت محورهای شهید کریمی، شهید رستگار، امین آباد، شهید رجایی و فدائیان اسلام در دستور کار قرار گرفته است.

بابازاده افزود: در یک ماهه گذشته،۶۰ هزار و ۹۸۰ مترمربع از محورهای شهید کریمی و فدائیان اسلام با توزیع بیش از ۸ هزار تن آسفالت انجام شده است و عملیات اجرایی مابقی محورها نیز با لحاظ شرایط مناسب جوی تا پایان سال انجام می شود.

وی ادامه داد: لکه گیری، ترمیم و زیرسازی و روکش آسفالت از جمله مهمترین اقداماتی است که در طرح بهسازی بزرگراهی انجام می شود.

معاون فنی و عمران شهرداری منطقه ۲۰ یادآور شد: با توجه به اینکه منطقه ۲۰ یکی از مهمترین ورودی های شهر تهران از پهنه جنوبی محسوب می شود، ترمیم و بهسازی محورهای اصلی آن نیز در اولویت های مدیریت شهری تهران قرار دارد که بر این اساس علاوه بر محورهای بزرگراهی، محورهای اصلی و پرتردد این منطقه نیز در طرح بهسازی مسیرهای بزرگراهی(TRMS) قرار گرفته است.

انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =