رئیس اداره ورزش و جوانان اسلامشهر از عدم افتتاح زورخانه اسلامشهر به دلیل بدهی این اداره خبر داد.

علی اکبر ترابی، در گفتگو با خبرنگار ورزشی آفتاب ری اظهار داشت: زورخانه شهرک قائمیه اسلامشهر از نظر مراحل عمرانی هیچ مشکلی برای افتتاح ندارد.

اما به دلیل بدهی 170 میلیونی اداره ورزش و جوانان شهرستان به پیمانکار این مجموعه پیمانکار حاضر به افتتاح این زورخانه نمی شود.

وی تصریح کرد: متاسفانه اداره ورزش و جوانان شهرستان با مشکلات مادی زیادی دست و پنجه نرم میکند و این مشکلات حتی به پرداخت حقوق کارمندان این اداره نیز سرایت کرده است.

وی افزود: در سال 92 از میان 8 عملیات ساخت و ساز موجود در شهرستان تنها احداث استادیوم 5000 نفری شهرستان پیشرفت داشته و سایر مجموعه ها بدون پیشرفت مانده اند و قطعا این مشکلات میتواند با همت مسئولین و تخصیص بودجه بهبود یابد.

رئییس اداره ورزش و جوانان اسلامشهر در ادامه از کمبود سرانه ورزشی برای مردم اسلامشهر نسبت به کشور خبر داد و گفت: اسلامشهر تنها در سال 92 توانسته کسب 16 مدال جهانی،12 مدال آسیایی،16 مدال بین المللی و حضور 18 نفر بصورت ثابت در اردوهای تیم ملی و حضور 4 نفر بعنوان مربی در تیم های ملی را داشته باشد و همه این افتخارات در شاریطی بدست آمده که سرانه ورزشی اسلامشهر کمتر از نیمی از میانگین سرانه ورزشی کشور است و از نظر بودجه نیز اسلامشهر با وجود عناوین و افتخارات متعدد از مناطق محروم بشمار میرود.

ترابی افزود: اسلامشهر با فعالیت 44 هیئت ورزشی و حضور 23 تیم در لیگ های استانی و کشوری و کسب عناوین مختلف در سطح ورزش های تیمی و انفرادی هموراه از قطب های ورزشی کشور بشمار می آید اما در چند ماه اخیر مسائل مادی مشکلات متعددی در مسیر پیشرفت جوانان ورزشکار اسلامشهری ایجاد نموده است.

وی در ادامه همچنین از کسب عنوان برترین هیئت ورزش های  همگانی توسط اسلامشهر در سطح استان  تهران برای پنجمین سال پیایی خبر  داد و افزود: هیات ورزش های همگانی اسلامشهر با دایر نمودن 23 پایگاه صبحگاهی بصورت کاملا فعال و با حضور مربیان مجرب در پارک های شهرستان و همچنین با برگزاری 14 همایش در این خصوص تواسته عملکرد برجسته ای از خود بر جای گذارد.

رییس اداره ورزش و  جوانان اسلامشهر در پایان از برگزاری  62 برنامه ورزشی و فرهنگی به مناسبت دهه مبارک فجر در سطح شهرستان خبر داد و برجسته ترین مراسم را نیز همایش 5000 نفری فرهنگی و ورزشی شهرستان دانست که با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی و نمایندگان شورای شهر برگزار گردید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =