فرماندار شهرستان رباط کریم اظهار داشت: جمع اعتبارات شهرستان رباط کریم در سال جاری با احتساب اعتبارات ملی و استانی شده 21 میلیارد و 186میلیون تومان است ولی نباید توقع داشته باشیم که همه این نیازها و ضرورت ها با بودجه امسال تامین و مشکلات حل شود.

به گزارش سرویس اقتصادی آفتاب ری، به نقل از رباط نیوز؛ در این جلسه که با حضور روسای ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان برگزار شد، اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای شهرستان در سال93 توزیع شد.

فرماندار رباط کریم در این جلسه گفت: علیرغم کارهایی که تاکنون انجام شده، نیازهای شهرستان زیاد است. ولی نباید توقع داشته باشیم که همه این نیازها و ضرورت ها با بودجه امسال تامین و مشکلات حل شود.

بیژن سلیمان پور  افزود: دولت با واقع بینی و توجه به صرفه جویی و حفظ ثروت ملی، بودجه سال جاری را به گونه ای تنظیم کرد که قابلیت اجرایی داشته باشد و قانون مبنای عمل قرار گیرد.

وی با بیان اینکه امسال پروژه جدیدی تعریف نشده است اظهار داشت: جمع اعتبارات شهرستان رباط کریم در سال جاری با احتساب اعتبارات ملی و استانی شده  21میلیارد و 186میلیون تومان است که رتبه دوم استان تهران را به خود اختصاص داده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان رباط کریم ادامه داد: از این مبلغ نزدیک به 15میلیارد تومان الزامات قانونی است و مبلغ 6میلیارد و 686میلیون تومان سهم شاخص شهرستانی است که امروز توزیع می شود.

در این جلسه پس از بررسی و تبادل نظر، میزان اعتبار هر دستگاه اجرایی اعلام شد.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =