بوسه ای که جنجال آفرین شد + عکس

دروازه‌بان و کاپیتان تیم فوتبال استقلال پس از اظهارات جنجالی‌اش به شدت مورد انتقاد بیرانوند گلر پرسپولیسی‌ها قرار گرفت.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، بوسه جنجالی بیرانوند و رحمتی حاشیه ساز شد! ؛ دروازه‌بان و کاپیتان تیم فوتبال استقلال پس از اظهارات جنجالی اش به شدت مورد انتقاد بیرانوند گلر پرسپولیسی ها قرار گرفت. اما نکته  عجیب و غریب این است که از این دو گلر  موفق فوتبال ایران  تصویری  وجود دارد که در آن هر دو  به شدت به یکدیگر ابراز علاقه می کنند  و مشخص است که  با هم رابطه خوبی دارند. تصویری که این روزها پس از جنجال درگیری لفظی  این دو با یکدیگر حسابی حاشیه ساز شده است . برخی از کاربران فضای مجازی عنوان می‌کنند:
نه به آن  دوستی و نه دشمنی حال حاضر ..کدام را باور کنیم ؟! شاید انتشار این تصویر  برای این دو دروازه‌بان موفق فوتبال ایران بد نباشد. شاید آن‌ها با به خاطر آوردن این تصویر کمی از مواضع تند خود کوتاه بیایند. ای کاش …
در پایان دیدار استقلال مقابل پدیده مشهد که آخرین بازی آبی پوشان تهرانی در نیم فصل نخست بود، اتفاقات داوری تاثیر فراوانی بر نتیجه بازی گذاشت تا عصبانیت بازیکنان استقلال را شاهد باشیم بعد از این بازی تقریبا همه بازیکنان استقلال مصاحبه‌های تندی علیه داور انجام دادند تا اعتراض شان را نشان بدهند. سیدمهدی رحمتی از بین تمام استقلالی‌ها، سنگین‌ترین طعنه را زد و گفت: «بله پرسپولیسی‌ها صددرصد درست می‌گویند که داوری‌ها علیه شان است؛ ما همه چیز داریم و آن‌ها از همه امکانات فوتبالی محروم هستند!» اما بیرانوند در پاسخ به این اظهارات مهدی رحمتی گفت:

« نمی‌دانم چرا این حرف ها را زده؛ این یک بی احترامی برای هواداران، کادر فنی و بازیکنان خودشان بود. همین الان بخش مالی باشگاه استقلال بگوید که یکی از بازیکنان جوان استقلال چقدر گرفته است و برای من را هم در پرسپولیس در بیاورید؛ اگر من بالاتر از هر بازیکنی از استقلال پول گرفته باشم، من دو هفته می نشینم روی نیمکت و حرفی هم نمی زنم؛ این از لحاظ مالی.»

وی ادامه داد: « آنهایی که می گویند ما پول نداریم؛ ببخشید شما ۴ بازیکن از دست دادید ولی ۱۷ بازیکن جای آنها گرفته اید. پول از کجا آورده اید؟! می دانم چند تا از بازیکنان اصلی تیم ماشین گرفته اند ! یعنی صد در صد پر کرده اید. من می دانم این ها را! شما چند بازیکنتان صد در صد پول گرفته اند. بعد می آیند می گویند ما نگران جوان ها هستیم! ما دستمان به دهنمان می رسد و از این حرف ها و نگران جوان ها هستیم ! همین بازیکن جوان را هم بیاورید تا ببینم آیا بیشتر از ما نگرفته !».  
انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =