۲۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۳
بوفون در آستانه جاودانگی

اگر بوفون بتواند به مدت ۴ دقیقه دیگر دروازه خود را بسته نگه دارد، رکورد افسانه‌ای سباستیانو روسی در دهه نود را خواهد شکست و به تنهایی در تاریخ سری‌آ جاودانه خواهدشد.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از آی اسپورت؛ ستاره تمام نشدنی یوونتوس در دهمین بازی متوالی خود در سری آ هم کلین شیت کرد تا حالا فقط یک قدم با رکورد افسانه‌ای سباستیانو روسی فاصله داشته باشد. بوفون با بسته نگه داشتن دروازه در بازی امشب برابر ساسولو، رکورد شیت دینو را شکست. دینو که او هم در دهه ۱۹۷۰ سنگربان یوونتوس بود پیش از این ۹۰۲ دقیقه دروازه خود را بسته نگه داشته‌بود و در رده دوم حضور داشت. بوفون از دیدار هفته هفته نوزدهم که در برابر سامپدوریا گل دریافت کرده‌بود، تا پایان بازی های هفته بیست و نهم هنوز گلی وارد دروازه‌اش نشده تا رکوردش به ۹۲۶ دقیقه برسد. اگر او در بازی هفته آینده که برابر تورینو برگزار می‌شود بتواند به مدت ۴ دقیقه دروازه خود را بسته نگه دارد، رکورد افسانه‌ای سباستیانو روسی در دهه نود را خواهد شکست و به تنهایی در تاریخ سری‌آ جاودانه خواهدشد. انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • ۰۸:۰۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
    اما در ایتالیا، رکورد کلین شیت پیاپی در اختیار دینو زوف افسانه‌ای است. زوف در سال‌های ۱۹۷۲ تا ۱۹۷۴ به ترتیب ۱۱۴۲، ۹۳۰ و ۹۰۳ دقیقه، دروازه یوونتوس را بسته نگاه داشت. http://tehrannews.ir/%D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%B2%D9%87%E2%80%8C%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%82%D9%84%D8%A7%D9%84-%D8%A8%D9%88%D9%81%D9%88%D9%86-%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%AF/ اگر او در بازی هفته آینده که برابر تورینو برگزار می‌شود بتواند به مدت ۴ دقیقه دروازه خود را بسته نگه دارد، رکورد افسانه‌ای سباستیانو روسی در دهه نود را خواهد شکست و به تنهایی در تاریخ سری‌آ جاودانه خواهدشد. این دو جمله در دو خبر با هم تناقض ندارند؟