جامعه ورزش شهرستان پیشوا ، پشت سر ولایت ایستاده و در مقابل تمام شیطان‌هایی که بخواهند به اسلام توهین کنند، ایستادگی می نماید .

به گزارش خبرنگار آفتاب ری در پیشوا ،به نقل از اداره ورزش و جوانان شهرستان مقدس پیشوا در پی اهانت به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) توسط صهیونیست‌ها، تعدادی از ورزشکاران افتخارآفرین و مسؤولان ورزش شهرستان با انتشار بیانیه‌ای اقدامات موهن اخیر را محکوم کردند .

متن بیانیه بدین شرح است :

 بسم الله الرحمن الرحیم

در تداوم اهانت‌های شرر بار به شریف‌ترین و بزرگ‌ترین انسان تاریخ، پیامبر اعظم حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم، بار دیگر صهیونیزم بین الملل که حیات ننگین و سراسر جنایتش، با احیای مجدد اسلام عزیز توسط بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی قدس سره الشریف متزلزل شده و با رهبری‌های داهیانه و مدبرانه حضرت آیت‌الله العظمی خامنه ای مد ظله العالی به نابودی نزدیک گردیده است، با انتشار فیلمی موهن و کاریکاتورهایی هتاکانه در آمریکا و فرانسه، به خاتم پیامبران اهانت روا داشتند.

همان طور که ولی امر مسلمین جهان فرمودند، هدف صهیونیست‌های ذلیل از این قبیل اقدامات، خاموش کردن احساسات دینی و کوچک کردن مقدسات اسلامی در چشم نسل‌های جوان در دنیای اسلام است و در این راستا مکررا از راه‌های مختلف به ساحت دین مبین اسلام، قرآن کریم، پیامبر اعظم(ص) و ائمه اطهار(ع) توهین می‌کنند .

ما جمعی از ورزشکاران و مسؤولان ورزش شهرستان پیشوا، به عنوان فرزندان ملت بزرگ ایران اسلامی، ضمن اعلام انزجار از حرکات نفرت انگیز اخیر و اهانت به ساحت پاک نبوی، همراهی خود را با حرکت مسلمین عالم علیه صهیونیزم اعلام می‌داریم و ایمان داریم آتش خشم مسلمین هر روز شعلعه‌ورتر خواهد شد و ان‌شاءالله به زودی پایه‌های ظلم ابرستمکاران دنیا را به خاکستر تبدیل خواهد کرد و اهانت‌کنندگان را به دیار عدم خواهد فرستاد .

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =