معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۲۰ تهران گفت: در سال جاری بیش از ۹۰ برنامه سلامت محور ویژه مردان با شعار «آیا در مسابقه سلامت برنده‌اید؟»در سرای محلات و مساجد شاخص برگزار می‌شود.

به گزارش «تهران نیوز» ؛ حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالحسین مسلمی از برگزاری بیش از ۹۰ برنامه سلامت محور ویژه مردان در منطقه ۲۰ تهران خبر داد. وی با اعلام این خبر گفت: با توجه به سرفصلهای آموزشی وروز شمار هفته سلامت مردان، سلسله کارگاه‌‌های آموزشی با هدف افزایش ارتقاء آگاهی شهروندان و ایجاد حساسیت در جامعه با موضوع سلامت مردان در سرای محلات برگزار می‌شود. [caption id="attachment_213787" align="alignnone" width="697"] حجت الاسلام مسلمی[/caption]

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۲۰ تهران خاطر نشان کرد: ویزیت پزشک و متخصص اورولوژی در سرای محلات ، برگزاری همایش در شش مسجد شاخص منطقه، نمایش فیلم‌های آموزشی با محوریت تغذیه سالم و دوری جستن از مصرف مواد مخدر و الکل، سیگار و قلیان، غربالگری سلامت ویژه مردان و توزیع بروشورهای آموزشی ونصب روز شمار هفته سلامت مردان در مراکز اجتماعی از دیگر برنامه‌های اجرایی در طول هفته سلامت مردان است.

وی با بیان این‌که طبق مطالعات انجام شده، علت اصلی تهدید سلامت مردان در سال‌های اخیر حوادث ترافیکی بوده است، تصریح کرد: کارگاه‌های آموزشی خط سفید با موضوع فرهنگ‌سازی و اصلاح رفتار رانندگی، پرهیز از رفتارهای ماجراجویانه و غرور آمیز جوانان در رانندگی، رانندگی با تمرکز و توجه و دقت، رعایت قوانین مقررات رانندگی، توجه به عابر پیاده، کنترل سرعت، ایمنی در سفر برای سلامت خانواده و پیشگیری از حوادث در تفریحات ورزشی مرتبط با رانندگی در سرای محلات برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =