بیماری شهرام شکوهی چه بود و چرا جراحی شد + تصاویر

شهرام شکوهی در ابتدای هفته گذشته بدلیل درد از ناحیه قلب به بیمارستان منتقل و در کمال تعجب پزشکان پس از آزمایشها و سی تی آنژیو متوجه چندین گرفتگی در یکی از رگهای اصلی قلب ایشان شدند.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از پرشین وی؛ این پست با نوشته زیر در صفحه شخصی شهرام شکوهی منتشر شد. «سلام خوشبختانه عمل جراحی امروز با موفقیت انجام شد و شهرام شکوهی با دعای خیر شما عزیزان به بخش مراقبت های ویژه منتقل شده است . به امید خدا ایشان فردا از بیمارستان مرخص خواهند شد . ممنون از تمام عزیزانی که امروز با حضور و تماسهاشون باعث دلگرمی و قوت قلب ما بودند.»

بیماری شهرام شکوهی چه بود و چرا جراحی شد

پست شهرام شکوهی

شهرام عزیز در ابتدای هفته گذشته بدلیل درد از ناحیه قلب به بیمارستان منتقل و در کمال تعجب پزشکان پس از آزمایشها و سی تی آنژیو متوجه چندین گرفتگی در یکی از رگهای اصلی قلب ایشان شدند که متخصصان قلب بیمارستان پارس مخصوصا جراح بنام کشورمان جناب دکتر عباسلو و همینطور دکتر موید اخلاقی یکی از بهترین متخصصان آنژیو پلاستی در ایران ،پس از مشورت با توجه به نوع گرفتگی و ریسک بالای آنژیو پلاستی، جراحی قلب باز را به ایشان توصیه نمودند.

بیماری شهرام شکوهی چه بود و چرا جراحی شد

شهرام شکوهی در بیمارستان

ولی در نهایت با قبول ریسک بالای این عمل و برای پرهیز از عمل قلب باز از طرف شهرام عزیز و با درایت و مهارت فوق العاده دکتر موید اخلاقی و نظارت تیم جراحی دکتر عباسلو عمل آنژیو پلاستی برروی قلب شهرام عزیز انجام و خطر تا حدود بسیاری رفع گردید. ضمن تشکر از همسر آقای شکوهی و مهندس مرتضی دلیری که با دلسوزی و تلاش بسیار نقش به سزائی در حسن انجام این عمل داشتند و تشکر و قدردانی از پرسنل زحمتکش بیمارستان پارس و علی الخصوص کادر بسیار مجرب پزشکی و پرستاری این بیمارستان از همه شما دوستان و دوستداران شهرام عزیز خواهش میکنم که برای سلامتی و بهبودی این هنرمند محجوب دعا بفرمایید .   خبرهای قبل از عمل جراحی وی شهرام شکوهی: بعد از عمل جراحی، تور امریکا را ادامه خواهم داد شهرام شکوهی پس از انتشار آلبوم جدیدش « تا نفس هست» به تور امریکا رفت و در ماههای محرم و صفر هم که طبیعتا حضور چهره های موسیقی کمرنگ تر می شود. با او از روزهای کم کاری اش سخن گفتیم و در این باره هم پرسیدیم که چرا وقتی اغلب چهره ها در حال برنامه ریزی کنسرت های زمستانی هستند، از او خبری نیست. هفته آینده تحت یک عمل جراحی قرار می‌گیرم شهرام شکوهی پیش از ماه محرم و صفر کنسرتی را در آمریکا برگزار کرد اما بعد از آن مدتی خبری از او نشد. شکوهی درباره کنسرتش در آمریکا و علت کم‌کاری چند وقت اخیرش گفت: «من این روزها درگیر یک بیماری هستم. اگر خدا بخواهد هفته آینده یک عمل جراحی دارم و بعد از طی دوران نقاهت در خدمت دوستان خواهم بود. عملم مربوط به قلبم نمی‌شود اما به آن بی‌ارتباط هم نیست.» او درباره کنسرت های خارجی اش هم گفت:«در خارج از ایران هم باید بگویم که اتفاقا یکی از مباحث مطرح شده، موضوع کنسرت‌های خارج از کشور است. وقتی ما از ایران به نقاط دیگر دنیا می‌رویم، نماینده فرهنگی کشور هستیم که تمام خط و مرزها را هم طبیعتا رعایت می‌‌کنیم اما ما در آنجا مشکل رسانه داریم. خدارا شکر به دلیل اینکه موسیقی داخلی کاملا پرقدرت ظاهر می‌شود، بچه‌هایی که از ایران به خارج از کشور می‌روند، همه بهترین سالن‌ها را انتخاب می‌کنند. سالنی که من در آن کنسرت داشتم هم سالن Dolby Theatre در لس‌آنجلس بود که در این شهر تقریبا بهترین سالن برای اجرای کنسرت است و اکثر مراسم‌ها مثل اسکار در آنجا برگزار می‌شود. وقتی ما در چنین سالنی با آن گنجایش کنسرت داشته باشیم، طبیعتا نیاز به تبلیغات داریم. حالا در نظر بگیرید که همزمان با اجرای من، شش کنسرت دیگر هم در آمریکا برگزار شد که انواع و اقسام تبلیغات را داشتند اما ما اجازه استفاده از هیچ‌کدام از این تبلیغات را نداشتیم و این موضوع به نوعی دست ما را برای کنسرت‌های خارج از کشور می‌بندد. اما خدارا شکر اجراهای خوبی در آنجا داشتم و استقبال خوبی هم از آن شد. بعد از آن، برنامه کنسرت‌هایم به ماه محرم خورد و علاوه بر آن، به علت بیماری که برایم پیش آمده بود، تور را نیمه‌کاره رها کردم که انشاالله اگر خدا سلامتی دهد، باقی آن را سال آینده برگزار خواهیم کرد.»

بیماری شهرام شکوهی چه بود و چرا جراحی شد

عکس شهرام شکوهی

شکایت کرده ایم اما جوابی نگرفته ایم می گفتند تقریبا اغلب چهره های پاپ مجوز کنسرت گرفته اند جز دو سه نفر که یکی از آنها شهرام شکوهی است. پس از صحبت های مسوولان دفتر موسیقی و وزارت ارشاد درباره برداشتن قطعات خوانندگان کشور از وب سایت های موسیقی خارج از کشور، این سایت ها قطعات اغلب چهره های موسیقی را از دیتابیس خود حذف کردند اما بودند کسانی که هنوز در این باره مشکل داشتند. شهرام شکوهی یکی از هنرمندانی است که نسبت به این اتفاق اعتراض داشته و دارد اما هنوز موفق نشده به طور کامل به خواسته خود برسد. او در این‌باره به «موسیقی ما» گفت: «ما هیچ نوع مراوده‌ای با این سایت غیرمجاز نداشته‌ایم و این سایت کاملا به صورت غیرقانونی و بدون رضایت شخصی من، آهنگ‌هایم را در سایت خود گذاشته است. علیرغم اینکه، هم به طور مستقیم از آنها برای برداشتن آثارم درخواست کرده‌ام و هم اینکه از طریق وکیل در آمریکا برای این کار اقدام کرده‌ام، اما باز هم موفق نشده ایم. چندین و چندبار هم خواسته‌ایم که کارهای ما را از روی سایت‌شان بردارند اما آنها طبق سیستم خود کار می‌کنند و به صحبت های ما نوجهی نکرده اند.» او درباره پاسخی که تا امروز از طرف این سایت گرفته، گفت: «ما از لحاظ قانونی در امریکا حریف آنها نیستیم، چون کپی‌رایت جهانی نداریم و نمی‌توانیم از طریق قانونی در امریکا اقدام کنیم. قوانین آنجا هم خیلی نسبت به حفظ حق رایت هنرمندان ایرانی سخت‌گیر نیست و برایشان فرقی نمی‌کند که حقوق ما رعایت شود یا نه. سایت ها هم از این موضوع استفاده می‌کنند و از دست ما هم کاری بیش‌تر از این برنمی‌آید. ما نهایت تلاش خودمان را از هر طریقی که فکر کنید کرده‌ایم و نه تنها هیچ نوع رضایتی از کار آنها نداریم، بلکه عملا شکایت هم داریم. چون کاری که دوستان می‌کنند جز ایجاد مشکل، هیچ نفع دیگری برای ما ندارد. هیچ سود مادی هم ندارد و تا این لحظه حتی یک ریال هم نه از طریق اکثر بچه‌های داخلی پرداخت شده و نه دریافت شده است. آنها این کار را به راحتی و بدون هزینه انجام می‌دهند و بازدید سایتشان را بالا می‌برند. تنها اسمی که می‌توان روی این کار گذاشت سوء استفاده است.» شکوهی معتقد است اگر سایت جایگزینی برای پخش آثار داخلی در ایران در نظر گرفته شود، در آینده می‌توان شاهد اتفاقات خوبی بود: «امیدوارم یک سایت جایگزین برای پخش آثار در نظر گرفته شود و مسلما بچه‌های داخلی آن قدر از این سایت حمایت خواهند کرد که سریعا بتواند جایگزین نمونه‌های غیرقانونی شود. ما حتی اگر جایی هم نداشته باشیم، هیچ دلیلی برای همکاری با سایت های دیگر که مسوولان نسبت به آنها نظر مساعدی ندارند، نمی بینیم. وقتی از طرف جمهوری اسلامی به ما می‌گویند این سایت غیرقانونی است، مسلم بدانید که ما این موضوع را رعایت می‌کنیم.»

بیماری شهرام شکوهی چه بود و چرا جراحی شد

عکس های شهرام شکوهی

به زودی یک تک آهنگ خواننده آلبوم « تا نفس هست» درباره برنامه‌های پیش‌رویش هم گفت: «یک تک آهنگ آماده انتشار داریم که انشاالله اگر موانع برطرف شود، آن را منتشر می‌کنیم. برای کنسرت هم قرار بود بهمن ماه روی صحنه بروم اما چون دقیقا نمی‌دانم دوران نقاهت این عمل جراحی چقدر طول می‌کشد، فعلا دست نگاه داشته‌ایم و اگر همه چیز به خوبی پیش برود در همان بهمن ماه در تهران و شهرستان‌ها روی صحنه خواهیم رفت.»

بیماری شهرام شکوهی چه بود و چرا جراحی شد

آهنگ جدید شهرام شکوهی

جشن موسیقی ما شهرام شکوهی زمان برگزاری جشن «موسیقی ما» به دلیل کنسرت‌های آمریکایش در ایران حضور نداشت، اما درباره نفس برگزاری این جشن هم گفت:« به نظر من جشن «موسیقی ما» اتفاق بسیار خوبی است. وقتی برنامه‌ای مخصوصا در این حد و اندازه انجام می‌شود، طبیعتا بدون مشکل نخواهد بود اما امسال به نسبت سال‌های پیش، در مبحث داوری‌ها می‌شد به خوبی تفاوت داوری‌ها را احساس کرد. من فکر می‌کنم هر برنامه‌ای هر چه بیش‌تر پیش برود، نقاط ضعف و قوت خود را بهتر متوجه می‌شود و حرکتش به سمت تعالی بیشتر می‌شود. حالا از نظر من جشن «موسیقی ما» کم‌کم در حال رسیدن به مرحله‌ای است که بتوان به عنوان یک جشن کاملا معتبر به آن نگاه کرد. شما برنامه‌هایی در حد اسکار و گرمی را هم که نگاه کنید همیشه هم انتقاد نسبت به انتخاب شده‌ها وجود دارد و هم به انتخاب نشده‌ها و نمی‌توان همه را راضی نگه داشت. مسئله مهم این است که آدم بتواند ساز و کار انتخاب را به نوعی طراحی کند که کمتر حرف و حدیث پیش بیاید و من فکر می‌کنم این اتفاق در این جشن در حال رخ دادن است. داوری این جشن از همه چیز مهم تر است و وقتی داوری آن منصفانه باشد طبیعتا به اعتبارش هم افزوده می‌شود. ما هم تا آنجایی که از دستمان بربیاید هر کاری که لازم باشد انجام خواهیم داد تا سال به سال این برنامه بهتر شود.»

بیماری شهرام شکوهی چه بود و چرا جراحی شد

بیوگرافی شهرام شکوهی : شهرام شکوهی خواننده، آهنگساز و نوازندهٔ گیتار اهل ایران است که سه آلبوم مدارا، کولی عشق و تا نفس هست... را منتشر کرد. شکوهی موسیقی را از سال ۱۳۷۱ با کلاس آواز ایرانی شروع کرده به مدت ۳ سال آواز کار کرد. او هم به گیتار علاقه داشت و هم به آواز سنتی. در دوران دانشجویی در حدود سال ۱۳۸۰ عضو گروهی بود که کنسرت‌های دانشجویی را برگزار می‌کرد؛ ولی بنا به دلایلی از موسیقی کناره گرفته و تا مدت‌ها تقریباً موسیقی را فراموش کرد و معتقد بود نباید به موسیقی به چشم یک شغل نگاه کرد.

بیماری شهرام شکوهی چه بود و چرا جراحی شد

شهرام شکوهی و دخترش

بیماری شهرام شکوهی چه بود و چرا جراحی شد

شهرام شکوهی در کنار همسر و فرزندش  بیماری شهرام شکوهی چه بود و چرا جراحی شد

شهرام شکوهی و دخترش ملودی

  انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =