بی‌بصیرتی افراد زمینه را برای طمع دشمنان فراهم کرد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری گفت: اگر بصیرت، توجه و موقعیت شناسی انجام می شد صدمات و مشکلات برای جامعه اسلامی پیش نمی آمد و دشمنان نظام را خوشحال نمی کرد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حجت الاسلام والمسلمین علی کنگرلو رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری اظهار داشت: بعداز جریان انتخابات ۸۸ عده ای به عنوان اعتراض حرکاتی انجام دادند و موجب شد که دشمنان نظام اسلامی طمع هایی داشته باشند و حرکت هایی که تا چند ماه پس از آن اتفاق افتاد نشان از بی بصیرتی بود و خسارات زیادی به جامعه وارد کرد.

وی افزود: اگر بصیرت توجه و موقعیت شناسی انجام می شد این اتفاقات، صدمات و مشکلات برای جامعه اسلامی پیش نمی آمد و دشمنان نظام را خوشحال نمی کرد. رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری بیان کرد:  آمریکا همیشه دشمن ما بوده و هست و در همه شرایط هدفش دشمنی با نظام اسلامی است و از هر وسیله ای برای براندازی نظام استفاده می کند. استکبار جهانی در استراتژی خودش همیشه دشمنی بر علیه ملت ایران و نظام اسلامی را در دستور کار خودش دارد و لذا مردم ما باید آگاه باشند و عداوت ورزی ها را فراموش نکنند. کنگرلو با اشاره به حضور خودجوش مردم در ۹دی یادآور شد: بعد از هتک حرمت فتنه گران در روز عاشورای سال۸۸، ملت ایران بخاطر علاقه ای که به اهل بیت و امام حسین(ع) دارند با حضور خود به این جریان پایان دادند و یکی از حماسه سازان ۹دی هیئات مذهبی بودند که با حرکت بسیار خوبشان همراه با همه اقشار مردم در این حماسه شرکت کردند و در نهایت فتنه از بین رفت. وی ادامه داد: این فتنه تجربه ای بود برای مردم ما که در همه شرایط آگاهی و شناخت داشته باشند مخصوصا در مواقعی مانند فتنه سال ۸۸ نیاز به توجه و بصیرت بیشتری است و بدانند که در همه شرایط نظام ولایت فقیه که افتخار جمهوری اسلامی است، موجب حفظ نظام شده است. رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب از ۹دی به عنوان حماسه یاد کردند، گفت: این روز را نباید فراموش کنیم و در همه مراحل توجه به فرامین و اطاعت از ولی فقیه سرلوحه کارمان باشد تا به نظام آسیبی نرسد. کنگرلو در ادامه بیان کرد: تبلیغات اسلامی به مناسبت ۹دی برنامه هایی ازجمله گفتمان های دینی-بصیرتی در دبیرستان ها و برگزاری مراسم توسط روحانیون مستقر در روستاها را در برنامه های کاری داشته و مبلغان نیز در مراکز مختلف به تبیین این حماسه و نقش ولی فقیه در حفظ نظام اسلامی سخنرانی می کنند و همچنین در این ایام مجموعه شبکه تبلیغی اعم از کانون های فرهنگی، هیئات مذهبی، حسینیه ها، موسسات قرآنی، مداحان و مبلغان حضور فعالی دارند. آفتاب ری انتهای متن/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =