بی سرو سامانی بازار میوه و تره بار در آینده نزدیک

رئیس اتحادیه میوه و تره بار گفت: جریان بازار میوه و تره بار کشور خوشبختانه عادی است ولی هنوز تهدید ها وجود دارد که باعث بی سرو سامانی بازار میوه و تره بار در آینده ای نزدیک خواهد شد.

به گزارش سرویس اقتصادی تهران نیوز، حسین مهاجرانی رئیس اتحادیه میوه و تره بار کشور در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد وضعیت بازار میوه و تره بار گفت: جریان بازار میوه و تره بار کشور خوشبختانه عادی است ولی هنوز تهدید ها وجود دارد که باعث بی سرو سامانی بازار میوه و تره بار در آینده ای نزدیک خواهد شد.

رئیس اتحادیه میوه و تره بار در ادامه این مطلب تصریح کرد: از جمله آسیب ها به بنایان بازار میوه و تره بار می توان به حجم بالای کالاها و محصولات کشاورزی وارداتی به بدنه بازار میوه و تره بار کشور که بازار را اشباع کرده اشاره کرد و تولیدات داخلی در جریان توزیع زیر چتر تولیدات کشاورزی وارداتی قرار گرفته است.

مهاجرانی با تاکید براینکه نظارتی برواردات میوه های خارجی به درون کشور وجود ندارد، اضافه کرد: انگور شیلی و سیب سبز فرانسه و سایر واردات خارجی که از کیفیت خوب و استانداردی برخوردار نیستند وارد شده و مشابه این محصولات کشاورزی در داخل کشور با حجم بالا و کیفیت بسیار بالا و غیر قابل قیاس با نمونه های خارجی در انبار ها باقی می مانند.

رئیس اتحادیه میوه و تره بار در خاتمه اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی تنها راه نجات حوزه های داخلی مانند کشاورزی و محصولات این حوزه از گزند آسیب ها و پیامدهای مخرب اجرای سیاست های غلط است.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =