بی قراری کسبه پلاسکو مقابل شورای شهر

تعدادی از کسبه ساختمان پلاسکو و ساختمان‌های اطراف در اعتراض به اجرا نشدن تعهدات در مقابل شورای شهر تهران تجمع کرده و خواستار دیدار با رئیس شورای شهر شدند.

به گزارش تهران نیوز ، تعدادی از کسبه ساختمان پلاسکو و ساختمان‌های اطراف در اعتراض به اجرا نشدن تعهدات در مقابل شورای شهر تهران تجمع کرده و خواستار دیدار با رئیس شورای شهر شدند.
برخی از کسبه پلاسکو و کسبه‌ای که در اطراف پاساژ پلاسکو فعالیت می‌کردند و مغازه‌های آنها با حکم دادستانی تخریب شده است، مقابل شورای شهر تهران تجمع کردند و خواهان ملاقات با مهدی چمران، رئیس شورای شهر تهران هستند.
یکی از آنها که با صدای بلند فریاد می‌زد خطاب به مامورانی که سعی در آرام کردن آن داشتند، گفت: مغازه من در آنجا اجاره بود. تمام اموالم دود شد و به هوا رفت. اگر به حرف‌هایم توجه نکنند خودم را مقابل شورای شهر دار می‌زنم.
یکی دیگر از اعتراض‌کنندگان با بیان اینکه مغازه‌اش در ضلع شرقی پاساژ پلاسکو واقع شده بود، اضافه کرد: دادستانی تهران با توجه به قول مساعدی که شهردار تهران برای پرداخت خسارت مغازه‌های ما داده بود، دستور تخریب مغازه‌هایمان را داد اما به قول خود عمل نکرده است.
اعتراض‌کنندگان که از پرداخت نشدن بیمه بیکاری‌شان معترض بودند، نسبت به عملی نشدن تعهدات دولت و شهرداری تهران شکایت داشتند.
یکی از اعتراض‌کنندگان که صاحب یکی از واحدهای تجاری پلاسکو بود، گفت: تمام اموالم به آتش کشیده شد، اما هیچ‌کس اقدام مناسبی انجام نمی‌دهد و هیچ‌کدام از مسئولین پاسخگوی ما نیستند. ما همه زندگی خود را در حادثه پلاسکو از دست داده‌ایم. زندگی‌مان دود شد و به هوا رفت، اما کسی پاسخگوی ما نیست. تمام وعده‌هایی که به ما دادند پوچ بود. خبرگزاری آنا انتهای متن/ش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =