رئیس هیأت‌ مدیره باشگاه پرسپولیس با وجود تکذیب پیاپی مسائل مربوط به موقت بودن حکم حمید درخشان، مذاکراتش با زلاتکو کرانچار، سرمربی پیشین سپاهان را ادامه می‌دهد.

به گزارش آفتاب ری؛ پس از اینكه علی دایی به طور ناگهانی و البته با پیش‌زمینه قبلی از كار بركنار شد، حمید درخشان با هزار و یك تفكر بزرگ و كوچك برای موفقیت این تیم پا جای پای او گذاشت.

درخشان بعد از سال‌ها به نیمكت هدایت پرسپولیس برگشت و طبیعتاً هدفی هم جز بروز توانمندی‌های خود در این تیم ریشه‌دار و بزرگ به عنوان یك پیشكسوت ندارد.

اما قصه حضور درخشان در پرسپولیس آن ‌طور كه خودش فكر می‌كند، نیست. او به قول مدیر سابق سرخ‌ها آمده تا كاتالیزوری باشد بر كنار گذاشته شدن علی دایی و سپس در وقت مناسب بدون اینكه كسی صدایش را بشنود، جایش را به مربی دیگری بدهد.

اصلاً حمیدرضا سیاسی، رئیس هیأت ‌مدیره پرسپولیس با چنین نگرشی او را بر صندلی هدایت "موقت" پرسپولیس نشانده است اما این پایان كار نیست و از نزدیكان كرانچار خبر می‌رسد كه این مربی كروات به شكلی جدی مذاكراتش با مدیران پرسپولیس را انجام داده و همه چیز برای نشستنش بر روی نیمكت این تیم مهیاست.

یكی از نزدیك‌ترین افراد به كرانچار در این باره می‌گوید: «به‌ هر ‌حال طبیعی است كه هر مربی وقتی بیكار می‌شود با پیشنهاداتی مواجه شود. كرانچار بعد از جدایی از سپاهان با چند پیشنهاد مواجه بوده كه طبیعی است یكی از آنها پرسپولیس باشد.»

وی افزود: «همان روزهای آغازین جدایی كرانچار، مذاكراتی با او شد و فكر می‌كنم خیلی غیر‌طبیعی هم نباشد. اینكه كرانچار قرار است سرمربی پرسپولیس باشد یا خیر را نمی‌دانم اما می‌دانم اخیراً مذاكراتی از همین باشگاه با او شده است.»

اظهارات این‌ فرد نزدیك به كرانچار در شرایطی است كه از درون باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد سیاسی، كار با كرانچار برای پذیرفتن هدایت پرسپولیس را تمام كرده و به نوعی او را در آب‌نمك خوابانده است ولی رئیس هیأت‌ مدیره سرخ‌ها بعد از جنجالی كه پیشتر سر بركناری دایی به وجود آمد، می‌خواهد با سیاست و در زمانی مناسب هدفش را عملی كند.

این داستان وقتی بیشتر جدی می‌شود كه خبر می‌رسد كرانچار فعلاً می‌خواهد در ایران بماند. برنامه این سرمربی كروات بعد از جدایی از سپاهان در نوع خود جالب است. او می‌خواهد تا 10 مهرماه (2 اكتبر) در ایران بماند.

كرانچار منزل مسكونی‌اش را با پول خود اجاره كرده و تا 10 مهرماه از نظر قانونی مشكلی برای ماندن در ایران ندارد. جالب‌تر اینكه او حتی با همسرش تماس گرفته و از او خواسته تا در این مدت كه تیمی ندارد و در ایران است، به كشورمان سفر كند. خبر ورزشی

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =