در دیدار مدیر کل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با فرماندار شهرستان بهارستان خط مشی های توسعه اقتصادی تبیین شد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از بهارستانه؛ با عنایت به رویکرد فرماندار شهرستان بهارستان جهت بهبود وضعیت موجود و توسعه شهرستان در کلیه زمینه ها خصوصاً در مباحث مربوط به اشتغال از جمله مسائل مربوط به کارگری، کارفرمایی و صاحبان حِرَف و مشاغل، با هماهنگی به عمل آمده از سوی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بهارستان آقای احمد لطفی نژاد مدیر کل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با حضور در دفتر فرماندار با آقای دکتر سعید ناجی دیدار نمود.

در این دیدار خط مشی ها و دغدغه های موردنظر توسعة شهرستان با توجه به ظرفیت های موجود مطرح شده و در خصوص بهبود و رونق اقتصادی و ایجاد شرایط مناسب تر برای سرمایه گذاران، کار آفرینان و حمایت از بخش تولید تبادل نظر گردید.

ضمنا مقرر شد با تعامل و رهنمودهای فرماندار، حمایت لازم جهت فعال سازی تشکل های مردمی از قبیل تعاونی ها، انجمن های صنفیِ کارگری، کارفرمایی در دستور کار  اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان صورت پذیرد. پس از این نشست آقای لطفی نژاد با حضور در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان از نزدیک در روند خدمات ارائه شده و مشکلات مطروحه از سوی ملاقات شوندگان قرار گرفته و دستور رسیدگی و رفع آنها را صادر کرد. انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =