به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، لحظاتی پیش و در آستانه عید سعید غدیرخم 110 خانواده سادات ایثارگر شهرری طی مراسمی باشکوه و عرفانی که با حضور شهردار منطقه 20، قائم مقام و معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 20، رئیس اداره ایثارگران شهرستان ری و مدیرکل امور ایثارگران شرق استان تهران برگزار شد، تجلیل شدند.

شهردار منطقه 20 تهران در حاشیه این مراسم با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت: بازدیدهای مستمر هفتگی، برپایی سفرهای زیارتی و تفریحی و برگزاری همایش‌های مناسبتی از جمله اقداماتی است که به‌منظور دلجویی و ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و ایثارگران، برای خانواده آنان انجام می‌شود.

عظیم بابایی به اهمیت ترویج فرهنگ ولایت‌مداری در دهه ولایت نیز اشاره کرد و اظهار داشت: علاوه بر برپایی مراسم تجلیل از سادات ایثارگر، همزمان با دهه ولایت 150 برنامه فرهنگی ـ مذهبی از جمله جشن‌های ویژه اعیاد، همایش مروارید آفرینش، همایش خانواده سادات شهید، جشن ولایت علوی، توزیع کتاب غدیرخم، برپایی تور گردشگری، بازدید از خانواده شهدای سادات و شب شعر ولایت با محوریت مساجد در سطح محله‌های 22گانه و با مشارکت مدیران محله در حال اجراست.

این مراسم که شامل برنامه‌های متنوع، شاد و عرفانی بود با حضور 350 نفر از خانواده سادات ایثارگر در فرهنگسرای ولاء برگزار شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =