رئیس حوزه هفت بسیج خواهران سپاه دماوند گفت: بانوان بسیجی عضو حلقه‌های صالحین و سرگروه‌های این طرح به مناسبت آغاز هفته بسیج در طرحی با عنوان «میقات صالحین» در مسجد جامع دماوند گردهم آمدند.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از فارس، ملیحه رباط‌سرپوشی عصر دیروز در حاشیه این تجمع در مسجد جامع دماوند اظهار داشت: هدف از اجرای این برنامه، اعلام حضور فعال حلقه‌های صالحین در شهرستان دماوند و گرامیداشت هفته بسیج است.

وی از حضور حدود 100 نفر در قلب 15 حلقه صالحین از سطح شهرستان دماوند در این تجمع خبر داد.

رئیس حوزه هفت بسیج خواهران سپاه دماوند گفت: تنها حوزه هفت بسیج خواهران سپاه ناحیه دماوند، 47 حلقه صالحین دارد که هر کدام یک سرگروه داشته و همه این‏ها زیر نظر سرمربی صالحین که به طور معمول ائمه جمعه هستند، فعالیت می‏‌کنند.

رباط‏سرپوشی این حرکت را افتتاح کننده برنامه‌های هفته بسیج حوزه هفت خواهران در دماوند خواند و ادامه داد: بسیجیان در تجمع با حضور امام جمعه دماوند به عنوان سرمربی حلقه‌های صالحین شهرستان، گلزار شهدای گمنام مسجد جامع دماوند را غبارروبی کرده و با گلاب شست‌‏وشو دادند.

وی حلقه‌های صالحین را اساس کار بسیج خواند و افزود: تمام کارها و فعالیت‌های سازمان بسیج در هر بخشی، حول محور صالحین انجام می‌شود و حلقه‌های صالحین در اصل هسته اصلی بسیج را تشکیل می‌دهند.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =