امام خمینی (ره) در وصیتنامه سیاسی الهی خود جوانان را مکلف به جلوگیری از مسائلی که حیثیت جمهوری اسلامی را خدشه دار می کند دانستند و از مردم و جوانان حرب اللهی خواستند اگر مسولین دستگاه ها کوتاهی کردند خودشان جلوگیری کنند.

به گزارش خبرنگار آفتاب ری، در آستانه چهارمین تجمع احیای فرهنگ حجاب وعفاف، عظیمی از فعالان برگزاری این تجمع به خبرنگار ما گفت: بند هشتم قانون اساسی امربه معروف را در همه سطوح جاری دانسته که یکی از سطوح آن امر به معروف مردم به مسئولین است.

وی گفت: مسولین حقوقی وزارت کشور به لحاظ قانونی قبول دارند که چون این تجمع مردمی است و ما جزء احزاب سیاسی نیستیم، تحقیقا نیاز به صدور مجوز وزارت کشور وجود ندارد؛ با شرط اینکه تجمع مسلحانه ومخل مبانی اسلام نباشد.

وی علت درخواست مجوز از وزارت کشور را فقط به خاطر تامین تدابیر امنیتی و ترافیکی و جلوگیری از خرابکاری عده ایی دانست.

وی افزود: مصوبه حجاب وعفاف 36 دستگاه دولتی را موظف به ایفای نقش در این زمینه می کند و متاسفانه اکثر این دستگاه ها بی تفاوتند و هدف اصلی ما امربه معروف این دستگاه ها وپیگیری مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی می باشد.

حجه الاسلام عظیمی افزود: ما تاکنون سه تجمع برگزار کرده ایم که با هرکدام از این تجمعات رفتارهای متفاوتی از سوی وزارت کشور شده است. یکی مجوز گرفت یکی بی جواب ماند ویکی رد شد.

وی گفت: ما برای تجمع هفتم مهر ماه ، مدت سه ماه است که درخواست مجوز کرده ایم و تمام مراحل اداری را طی نموده ایم، اما تاکنون که کمتر از 5 روز به برپایی تجمع مانده است هنوز خبری از وزارت کشور نرسیده است.

این تجمع به هرحال برگزار می گردد و بهتر است وزارت کشور برای چنین تجمع آرامی که توسط دلسوزان وپایبندان آرمانهای انقلاب انجام می شود و برای یکی از اصول اساسی مغفول مانده در کشور برنامه ریزی شده است، مجوز صادر نماید ومانع از باز شدن دهان دشمنان خارجی و یاوه گویان داخلی گردد.

 این تجمع بزرگ  هفتم مهرماه مقابل ساختمان وزارت ارشاد اسلامی برگزار می گردد.

عفاف2-Small

2printA3-Large

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =