تحویل ۱۵ هزار واحد مسکن مهر استان تهران/ افزایش وام به ۳۰ میلیون تومان

استاندار تهران با اشاره به اینکه با این روند تا پایان امسال و سال آینده تعهدات استان تهران در تحویل واحدهای مسکن مهر به پایان می‌رسد بیان داشت: ‌۱۵ هزار واحد مسکن مهر تا یک ماه آینده آماده بهره برداری است.

به گزارش سرویس اجتماعی تهران نیوز، سیدحسین هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، با اشاره به اینکه مسکن مهر مشکلات زیادی داشت و دولت یازدهم تصمیم گرفت با وجود همه مشکلات آن را به اتمام برساند.

وی بیان داشت: کمبودهای سایت‌های مسکن مهر در بخش دسترسی مناطق، کلانتری‌ها، مساجد و مدارس بوده است. ۳۲۷ هزار واحد مسکن مهر سهم استان تهران بوده است که بیش از ۲۳۰ هزار واحد مسکن مهر تحویل داده شده است که از این تعداد  ۱۵ هزار واحد دارای مشکل آب،برق و گاز است.

هاشمی یاد آور شد: برای تسهیل تکمیل و واگذاری واحدهای مسکن مهر مقرر شد وام مسکن مهر از ۲۵ میلیون تومان به ۳۰ میلیون تومان افزایش یابد.

هاشمی با اشاره به اینکه با این روند تا پایان امسال و سال آینده تعهدات استان تهران در تحویل واحدهای مسکن مهر به پایان می‌رسد بیان داشت: ‌۱۵ هزار واحد مسکن مهر تا یک ماه آینده آماده بهره برداری است.

استاندار تهران گفت:‌وام مسکن مهر در ابتدا ۲۰ میلیون تومان بود که در مرحله نخست ۲۵ میلیون تومان  و در مرحله دیگر با پیشنهاد خودم به هیات دولت به ۳۰ میلیون تومان افزایش یافت.

وی با اشاره به تکمیل مدارس سایت‌های مسکن مهر استان تهران همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید گفت:‌سال گذشته با مشکلاتی در تکمیل مدارس مسکن مهر مواجه بودیم که امسال مشکلات جدی تر است بر این اساس همه دستگاه‌های اجرایی مسئول، با ابتکار خاص خود در حال حل این معضل هستند تا رفع شود و امیدواریم تا سال آینده مشکل تامین فضای آموزشی واحد‌های مسکن مهر استان حل شود.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =