به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آفتاب ری از  پاكدشت تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور  از سوی هیئت رئیسه مجلس قرائت شد که به شرح ذیل است:

فرهاد بشیری به وزیر نیرو پیرامون تسریع در تأمین آب کشاورزان شهرستان پاکدشت از سد ماهروی تذکر داد.

بزرگواری نماینده کهگیلویه به وزیر ورزش و جوانان در خصوص ناکامی‌های اخیر تیم‌های ملی فوتبال بزرگسالان، جوانان و فوتسال تذکر داد.

محمدی نماینده قزوین به وزیر بهداشت در خصوص تخصیص حداقل 50 سهمیه پزشکان مشمول خدمات پزشکان به استان قزوین تذکر داد.

جدگال نماینده چابهار به رئیس جمهور در خصوص عدم سکونت دائم مدیر، معاونان و خانواده‌‌های افراد مذکور در منطقه آزاد و صنعتی شهرستان چابهار تذکر داد.

موسوی لارگانی نماینده فلاورجان به وزیر امور اقتصادی و دارایی پیرامون تسریع در تأسیس شعب بانک ملی ایمانشهر شهرستان فلاورجان و به وزیر کشور پیرامون تذکر به استاندار اصفهان بابت رفتار نامناسب در زمان سفر ریاست مجلس شورای اسلامی به استان اصفهان تذکر داد.

طبیب‌زاده نوری نماینده تهران به وزیر نیرو در خصوص کیفیت نامطلوب آب شرب شهر جدید پرند تذکر داد و خواستار توضیح وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص علت عملکرد نامناسب مؤسسه نشرآوران و خواستار توضیح وزیر امور خارجه در خصوص علت شرکت در افتتاحیه کنفرانس برگزار شده در مرکز آموزش و پژوهش آن وزارتخانه شد.

اربابی نماینده ایرانشهر به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص تسریع در پرداخت کمک‌های مالی به انجمن‌های هنری شهرستان‌های ایرانشهر و سرباز تذکر داد.

بیگلری نماینده سقز به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص بروز تخلفات گسترده در آزمون استخدامی شرکت مخابرات استان کردستان تذکر داد.

رحماندوست نماینده تهران به وزیر کشور در خصوص جلوگیری از تردد موتورسواران در پیاده‌روها، پارک و خیابان‌های ورود ممنوع تذکر داد.

هاشمی نخل ابراهیمی نماینده میناب به وزیر راه و شهرسازی پیرامون تسریع در اتمام طرح احداث پل‌های زیارت علی، ماشنگی و آبدان از مصوبات سفرهای استانی هیئت وزیران به هرمزگان تذکر داد.

موسوی نماینده لامرد به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص تسریع در پرداخت بیمه خشکسالی به کشاورزان شهرستان‌های لامرد تذکر داد.

یحیی‌زاده نماینده تفت و میبد به وزیر امور خارجه در خصوص اقدام لازم برای برگزاری اجلاس ویژه سازمان کنفرانس اسلامی به منظور بررسی جنایت اخیر رژیم صهیونیستی در غزه و به وزیر بهداشت در خصوص تسریع در تأمین داروهای کمیاب و جلوگیری از افزایش قسمت آن تذکر داد.

قادر مرزی نماینده قروه به وزیر کشور در خصوص لزوم اعلام استان کردستان به عنوان استان مواجه با خشکسالی در سال 1390 تذکر داد.

جهانگیرزاده، قاضی‌پور و اکبریان نمایندگان ارومیه و کرج به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص تسریع در اجرای تعهدات شرکت‌های وابسته به وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت در طرح‌های پارس جنوبی، به وزیر امور اقتصادی و دارایی در خصوص تسریع در باز کردن ال سی طرح احداث خط 4 راه آهن شهری تهران، به رئیس جمهور در خصوص صدور دستور تسریع در پرداخت بودجه تخصیصی به شهرداری تهران در قوانین برنامه پنجم توسعه و بودجه سال 1391 کل کشور و به وزیر نفت پیرامون تسریع در تکمیل فازهای پارس جنوبی عسلویه تذکر دادند.

ندیمی نماینده لاهیجان و سیاهکل به وزرای جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت پیرامون بازنگری در نرخ تضمین برگ سبز چای و به وزیر آموزش و پرورش پیرامون تسریع در تأمین بودجه مدارس شبانه‌روزی و به رئیس جمهور پیرامون صدور دستور اصلاح نرخ و میزان خرید تضمینی محصولات کشاورزی تذکر داد.

سبحانی‌نیا نماینده نیشابور به وزیر کشور پیرامون تسریع در ابلاغ مصوبه استانی هیئت وزیران در خصوص ارتقای بخش‌های زبرقان و میان جلگه به شهرستان تذکر داد.

عارفی نماینده جیرفت به رئیس جمهور در خصوص صدور دستور و توجه به جاذبه‌های گردشگری شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد تذکر داد.

نعمتی نماینده اسدآباد به وزیر راه و شهرسازی پیرامون تسریع در اقدام لازم به منظور اصلاح گردنه اسدآباد تذکر داد.

بیگی اینانلو نماینده میاندوآب به وزیر نیرو پیرامون تسریع در دستور مجوز احداث تأمین برق برای چاه‌های کشاورزی شهرستان‌های میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب و به وزیر جهاد کشاورزی پیرامون استمهال وام کشاورزان شهرستان‌های میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب، محمودآباد و تخت سلیمان به دلیل وقوع خشکسالی تذکر داد.

محمدزاده نماینده درگز به وزیر بهداشت در خصوص تسریع در تأمین دستگاه سی تی اسکن بیمارستان امام خمینی درگز و به وزیر امور اقتصاد و دارایی پیرامون تسریع در تأمین دستگاه ایکس وی گمرک لطف‌آباد درگز تذکر داد.

نکو نماینده رباط کریم به وزیر ورزش و امور جوانان پیرامون تسریع در تکمیل ورزشگاه 5 هزار نفری شهرستان بیمارستان تذکر داد.

جوکار نماینده یزد به وزیر امور اقتصادی و دارایی پیرامون لزوم رعایت بند 6 و 7 قانون بودجه سال 1391 کل کشور در خصوص الزام بانک‌ها به دریافت حداکثر 10 درصد اعتبار اسنادی به صورت نقدی و به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص تسریع در تأمین سرمایه در گردش مورد نیاز واحدهای صنعتی و سرمایه ثابت طرح‌های نیمه تمام تذکر داد.

اسدی نماینده مشکین‌شهر به وزیر نیرو در خصوص جلوگیری از عدم اجرای طرح‌های احداث سد شهرستان و به وزیر راه و شهرسازی پیرامون تسریع در حل مشکلات حوزه راه و شهرسازی استان اردبیل و تسریع در اسکان زلزله‌زدگان استان آذربایجان شرقی تذکر داد.

نظری مهر نماینده کردکوی به وزیر راه و شهرسازی در خصوص در احداث زیرگذر در جاده‌های شهرستان تذکر داد.

رجبی نماینده مینودشت به وزیر راه و شهرسازی پیرامون تسریع در بهره‌برداری از فرودگاه شهرستان کلاله تذکر داد.

کاتب نماینده گرمسار به وزیر نیرو پیرامون تسریع در اجرای مصوبات هیئت وزیران در خصوص تأمین آب و برق واحدهای صنعتی گرمسار تذکر داد.

جعفرزاده نماینده سردشت به رئیس جمهور پیرامون مراسم گرامیداشت میرزا کوچک‌ خان جنگلی و نوع برخورد با نمایندگان تذکر داد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =