ترافیک١٨١کیلومتری در معابر و بزرگراه‌های پایتخت + تصاویر و نقشه

جانشین رئیس پلیس راهور تهران گفت:ترافیک در معابر اصلی و به ویژه بزرگراه های تهران سنگین است.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از میزان؛ سرهنگ حسن عابدی با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی سوم مهر همزمان با بازگشایی مدارس گفت: از ساعت ۷:۱۵  صبح امروز بار ترافیکی صبحگاهی تهران در ۱۶۱ کیلومتر از بزرگراه های تهران شکل گرفت و در حال حاضر (۷:۳۵) شاهد بار سنگین ترافیک در تمامی معابر بزرگراهی و خیابان های اصلی شهر تهران هستیم. ۱۸۱ کیلومتر از بزرگراه های شهر تهران در حال حاضر دارای ترافیک است. وی ادامه داد: پیش بینی می کنیم ترافیک تا ساعت ۱۰ صبح ادامه داشته و پس از آن از حجم آن کاسته شده و به شرایط عادی بازگردیم. جانشین رئیس پلیس راهور تهران ماموران پلیس از صبح امروز علاوه بر تسهیل ترافیک در معابر اصلی، در اطراف مدارس نیز مستقر شدند تا از ایجاد ترافیک در اطراف مدارس که در معابر اصلی قرار دارند،جلوگیری کنند.
ترافیک سنگین در بزرگراههای تهران/ 181 کیلومتر از بزرگراه های تهران درگیر ترافیک/ افزایش 20 درصدی ترافیک+ نقشه و تصاویر ترافیک
عابدی با بیان اینکه ترافیک امسال نسبت به مهر سال گذشته ۲۰ درصد افزایش داشته است، تاکید کرد: ترافیک در بزرگراه های شرقی و غربی تهران بیش از سایر بزرگراه ها است. بار ترافیکی در بزرگراه های همت، زین الدین، امام علی(ع)،صدر، افسریه،بابایی،لشگری،ارتش، نیایش و فهمیده سنگین گزارش شده است.
ترافیک سنگین در بزرگراههای تهران/ 181 کیلومتر از بزرگراه های تهران درگیر ترافیک/ افزایش 20 درصدی ترافیک
وی افزود: در حوزه داخل شهر نیز خیابان ولیعصر از میدان ونک تا بزرگراه نیایش ترافیک سنگین گزارش شده است. انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =