تردد در خیابان مسعود زاهدی بومهن یک طرفه شد

رییس اداره راهنمایی و رانندگی پردیس از ممنوعیت تردد در خیابانهای شهید مسعود زاهدی و شهید میرزایی سخن گفته و از برخورد با رانندگان متخلف خبر داد.

به گزارش تهران نیوز ، روح الله روزبه رییس اداره راهنمایی و رانندگی شهرستان پردیس در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر اظهارداشت: تردد خودرو ها در دو جهت مخالف در خیابان های شهید مسعود زاهدی و شهید میرزایی که با عرض خیلی کم در مجاورت یکدیگر قرار دارند بسیار سخت و دشوار است.

وی ادامه داد: در سالهای گذشته این عبور و مرور میسر بوده و انجام می شد و اما با افزایش جمعیت، رشد تعداد خودروها وتوقف های موجود در حاشیه خیابان ادامه وضعیت مذکور میسر نبود.

رییس اداره راهنمایی و رانندگی شهرستان پردیس گفت: اهالی و ساکنین این دو خیابان از وضعیت ترافیکی موجود آزرده خاطر بوده و بارها برای چاره اندیشی در مورد این موضوع مراجعه کرده بودند.

روزبه انسداد مسیر ورودی منازل در اثر ترافیک ایجاد شده را یکی از معضلات و مشکلات شهروندان مراجعه کننده خوانده و توضیح داد: بررسی و کارشناسی هایی در رابطه با این مسیرها انجام شده بود اما درخواست همشهریان سبب شد موضوع بصورت ویژه تر بررسی شود.

وی اضافه کرد: به این نتیجه رسیدیم که با توجه به مجاورت خیابانها و نقش مکملی این دو، خیابانها می توانند بصورت یک طرفه عمل بکنند.

رییس اداره راهنمایی و رانندگی شهرستان پردیس تصریح کرد: حرکت یک طرفه در این خیابانها به این صورت است که تردد از بلوار اصلی به سمت جنوب در خیابان شهید زاهدی است یعنی این مسیر تنها ورودی دارد و وارد شدن به خیابان شهید میرزایی از سمت بلوار اصلی ممنوع بوده و تنها خروج از آن امکان پذیر است.

روزبه خاطر اضافه کرد: اجرای این امر مستلزم رعایت قوانین از سوی همشهریان و هم محله ای های عزیز است و نباید انتظار داشته باشیم در کنار هر تابلو راهنمایی و رانندگی یک پلیس حضور داشته باشد.

وی افزود: زمانی که تابلوی راهنمایی و رانندگی در مکانی نصب می شود، درخواستی وجود داشته، بررسی هایی انجام شده و در نهایت به این نتیجه رسیده ایم که یک محدودیت ترافیکی اعمال بشود.

رییس اداره راهنمایی و رانندگی پردیس ادامه داد: همکاران بنده در محل مذکور حضور داشته، فرهنگ سازی و راهنمایی های لازم انجام شده و برخورد با رانندگان متخلف در دستور کار قرار دارد. بنابر این ما در کنار برخورد با رانندگان خاطی از همشهریان محترم تقاضا داریم که برای روانسازی ترافیک و امنیت عبور و مرور در این منطقه با ما همکاری داشته باشند.

روزبه گفت: اگر مسیرهای یاد شده را بررسی بکنیم متوجه می شویم که این خیابانها تفاوت زیادی از نظر بعد مسافت با یکدیگر ندارند ولی می توانند خیلی راحت تر و بدون وجود خطر برخورد و ایجاد مزاحمت از این خیابانها استفاده بکنند، ما در کنار مردم هستیم و اگر شهروندان گزارشی داشتند می توانند با تلفن ۱۱۰ تماس گرفته و به ما اعلام بکنند.

  انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =