ترسناک ترین زندان های دنیا + تصاویر

روش های شکنجه و اعدام در این زندان ها، به گونه ای است که سبب شد تا این مکان ها، جزء ترسناک ترین ها به شمار آیند.

به گزارش تهران نیوز؛ امروزه با افزایش جرم وجنایت در جوامع مختلف، افراد بسیاری در زندان ها به سر می برند. در این میان برخی از کارشناسان معتقدند، اجتماع مجرمان در کنار هم، کار اشتباهی است و آنان در زندان با جرم های سنگین تر آشنا می شوند و ممکن است به خود و دیگران آسیب برسانند.در اینجا با مخوف ترین زندان های دنیا آشنا می شوید. زندان بانگ کوانگ / تایلند زندان بانگ کوانگ، به هیلتون بانکوک معروف است، اما هیچ شباهتی به هتل ندارد. روش شکنجه  و اتاق های تنگ این زندان بسیار معروف است، زندانیان جدید باید تا سه ماه به پاهای خود زنجیر ببندند و تنها یک وعده برنج بخورند.
ترسناک ترین زندان های دنیا+ تصاویر
زندان جزیره ریکرز / آمریکا زندان جزیره ریکرز، در جزیره است ریور قرار دارد، ۹۰۰۰ نگهبان در این زندان فعالیت دارند و به دلیل شرایط بد موجود در آن، یکی از بدترین زندان های دنیا به شمار می آید.
ترسناک ترین زندان های دنیا+ تصاویر
زندان سن کوئنتین/ آمریکا زندان سن کوئنتین، قدیمی ترین زندان ایالت کالیفرنیا است که در سال ۱۸۵۲تاسیس شد. تمام مجرمان محکوم به اعدام، با تزریق مواد سامی کشته می شوند. گفتنی است؛ در سال ۲۰۰۶، بیش از ۱۰۰نفر در این زندان مجروح و دو نفر از آنها به دلایل نژاد پرستی به قتل رسیدند.
ترسناک ترین زندان های دنیا+ تصاویر
زندان آلکاتراز/ ایالت متحده آمریکا این زندان در ساحل لس آنجلس آمریکا قرار دارد و همواره در طول تاریخ، جزء خطرناک ترین زندان ها بوده است، اما در سال ۱۹۶۳ به دلیل هزینه های بالا و بدنامی تعطیل شد. زندان لاسابانیتا / ونزوئلا زندان لاسابانیتا، ظرفیت ۱۵۰۰۰ زندانی را دارد، اما هم اکنون بیش از ۲۵۰۰۰ نفر در آن زندانی هستند. این زندان به حوادث خونینی که در آن رخ داد، معروف است. به گونه ای که در سال ۲۰۱۴، ۱۹۶ نفر از زندانیان این زندان، کشته و ۶۲۴ نفر مجروح شدند. منبع: باشگاه خبرنگاران انتهای پیام/

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =