دشمنان ایران از بمب اتم نمی هراسند، بلکه از انقلاب اسلامی و ولایت پذیری مردم ایران وحشت دارند و تمام سعی خود را نیز می کنند که بین مردم و رهبری تفرقه به وجود آورند.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از ورامین ما؛ حجت الاسلام محمد جغتایی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه ورامین در مراسم گرامیداشت دهه فجر  که با حضور بسیجیان و اهالی روستای احمدآباد شهرستان ورامین در مسجد امام حسن مجتبی(ع) این روستا برگزار شده بود پیرامون ارزش های انقلاب گفت: امروز شاهد هستیم که انقلاب های دیگری در جهان به خصوص در منطقه خاورمیانه برپا شده است که امروز بعضی از آنها به هدف نهایی خود نرسیدند.

وی ادامه داد: امروز باید واقعیت هایی را به جوانان ایران بگوییم تا بدانند این نظام چگونه به دست ما رسیده است و چه زحماتی را برای آن کشیده شده است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه ورامین اذعان کرد: کشورهای زیادی در اطراف ایران اسلامی ما انقلاب کردند و خواهان برپایی نظام اسلامی-مردمی بودند، ولی به دلیل نداشتن رهبر، امروز شاهد آن هستیم که هنوز کشورهای استکباری در انها نفوذ داشته و در امورات آنها دخالت می کنند.

جغتایی خاطر نشان کرد: ما باید شاکر نعمت هایی مانند انقلاب اسلامی و ولایت فقیه باشیم که خداوند متعال آن را به ما داده است، زیرا کشورهای دیگر که به اصطلاح دارای حکومتی اسلامی هستند، ناامنی بسیار زیادی وجود دارد، تا جایی که روزانه چندین نفر در این کشورها بر اثر انفجار بمب های مختلف کشته می شوند.

وی تصریح کرد: ۲۵۰۰ سال در ایران قبل از انقلاب اسلامی شاهان مختلفی حکومت کردند که اکثریت آنها به دلیل عیاشی و خوش گذرانی های خود قسمت های مختلف ایران را به کشورهای دیگر واگذار کردند که نمونه بارز آن را می توان در دوره قاجار مشاهده کرد، ولی پس از انقلاب اسلامی ایران با اینکه تمام مزدوران غرب و شرق با یکدیگر متحد شده و ۸ سال در برابر ایران جنگیدند، نتوانستند وجبی از خاک ایران را بگریند که این نشان از مقتدر بودن مردم ایران دارد.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه ورامین ادامه داد: ما برای پیروزی انقلاب اسلامی توپ و تفنگی در اختیار نداشتیم و بادستان خالی در برابر نیروهای ستمشاهی ایستادیم، ولی امام خمینی(ره) که رهبر این انقلاب بودند گفتند که با اتکا به خداوند و با توان این مردم قیام می کنم و شاه را نیز نابود خواهم کرد، که امروز شاهد به سرانجام رسیدن این صحبت حضرت امام خمینی(ره) هستیم.

وی دومین علت پیروزی انقلاب اسلامی را وحدت دانست و اذعان کرد: یکی از علل اصلی پیروزی انقلاب اسلامی در برابر ستمگران جهان وحدت مردم با رهبری و اطاعت از وی بود که اگر تمام زندگی را برای شکرگذاری این نعمت الهی بگذاریم باز هم کم است.

جغتایی در پایان خاطر نشان کرد: دشمنان ایران از بمب اتم نمی هراسند، بلکه از انقلاب اسلامی و ولایت پذیری مردم ایران وحشت دارند و تمام سعی خود را نیز می کنند که بین مردم و رهبری تفرقه به وجود آورند.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =