محمد فردی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ملارد اظهار داشت: اجرای این طرح می‌تواند گامی اساسی در جهت همسان‌سازی بازار در این شهرستان داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: اجرای این طرح در راستای شفاف‌سازی بازار و به نفع فروشندگان خواهد بود.

فرماندار ملارد با تأکید بر اینکه اجرای این طرح ملی با بهره‌گیری از افراد کارشناس و همچنین نظارت بر حسن اجرای آن در شهرستان ملارد ضروری است افزود: با اجرایی شدن این طرح ملی در ملارد می‌توانیم بسیاری از مشکلات در سطح بازار را در سطح خرده و عمده‌فروشی حل کنیم.

فردی با اعلام اینکه برای اجرای این طرح نیازمند افزایش نیروها و تجهیزات هستیم گفت: برای اجرای دقیق و بهتر این طرح باید از حضور کارشناسان و افراد خلاق استفاده کرده و تجهیزات کافی را نیز در اختیار این افراد قرار دهیم.

* ضرورت تأمین امنیت سرمایه‌گذاران در شهرستان ملارد

وی در ادامه سخنان خود بر ضرورت تأمین امنیت سرمایه‌گذاران در این شهرستان تأکید کرد و افزود: برای اینکه بتوانیم در طرح‌های اقتصادی به موفقیت برسیم باید جایگاه حضور سرمایه‌گذاران را در شهرستان مشخص کرده و زمینه‌های حضور این افراد را در ملارد ایجاد نماییم.

فرماندار ملارد با تأکید بر جایگاه تولید و سرمایه‌گذاری عنوان کرد: برای جلب هر سرمایه‌گذاری باید بسترهای حضور وی از جمله تامین امنیت و اطمینان از سود فراهم شود.

این مسئول، این دو مهم را برای جذب بیشتر سرمایه‌گذاران ضروری دانست و گفت: اگر این دو مهم در شهر فراهم شود سرمایه‌گذاران با اعتماد بیشتری اقدامات لازم برای سرمایه‌گذاری را انجام می‌دهند.

* از طرح‌های پیشنهادی در راستای ایجاد اشتغال استقبال می‌شود

فرماندار ملارد در بخشی دیگر از سخنان خود بر توسعه اشتغالزایی در این شهرستان تأکید کرد و متذکر شد: از تمام ظرفیت‌های شهرستان به منظور توسعه اشتغالزایی باید استفاده شود.

فردی در پایان تأکید کرد: از طرح‌های پیشنهادی در راستای ایجاد اشتغال در این شهرستان استقبال می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =