۲۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۱
تصاویر/ انفجار در مترو لندن

رسانه های انگلیس از انفجار جعبه ای سفید رنگ در قطار مترو لندن و سوختگی مردم از ناحیه صورت خبر دادند.

به گزارش تهران نیوز ، پلیس انگلیس اعلام کرد درباره گزارش های وقوع انفجار در متروی لندن اظهارنظری ندارد  و فقط گفت از وقوع حادثه ای در ایستگاه مترو پارسونز گرین شهر لندن اطلاع دارد.

پلیس انگلیس از این انفجار به عنوان حادثه یاد کرده که بر اثر آن چند نفر دچار سوختگی شدند. یک نفر بر اثر ازدحام در ایستگاه مترو پارسونز گرین لندن پس از وقوع انفجار زخمی شد. این انجار در یکی از واگن های مترود خط دیستریکت لاین و در ایستگاه پارسونز گرین روی داده و پلیس اعلام تخلیه ایستگاه نداده اما مردم وحشت زده از ایستگاه گریختند. پلیس مسلح انگلیس در صحنه ایستگاه مترو پارسونز گرین لندن حضور دارد. تصاویر نشان می دهد انفجار در جایی مشابه سطل رنگ روی داده است.

گزارش ها نشان می دهد بعد از انفجار یک جعبه سفیدرنگ در قطار متروی لندن، مردم دچار سوختگی از ناحیه صورت شدند. 

پلیس انگلیس اعلام کرد درباره گزارش های وقوع انفجار در متروی لندن اظهارنظری ندارد.
پلیس انگلیس از مردم خواست از نزدیک شدن به این منطقه خودداری کنند.
پلیس لندن در بیانیه ای اعلام کرد افسران پلیس لندن و پلیس حمل و نقل انگلیس در کنار نیروهای آمبولانس و آتش نشانی در محل حضور دارند.
در این بیانیه آمده است از مردم درخواست می شود از رفتن به این منطقه خودداری کنند.
حمل و نقل لندن در صفحه توئیتر خود اعلام کرد هیچ قطاری بین ویمبلدون و ایرلز کورت (EARLS COURT) در خط متروی لندن خدمات رسانی نمی کند. 
سازمان اورژانس لندن اعلام کرد آمبولانس های این سازمان در محل ایستگاه مترو پارسونز گرین در غرب شهر لندن حاضر هستند. این سازمان تیم واکنش به مواد خطرناک را به صحنه حادثه در ایستگاه متروی پارسونز گرین لندن اعزام کرده است. 
این سازمان افزود اولویت آن ارزیابی شدت و نوع جراحات است. 
مشرق، خبرگزاری صدا و سیما انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =