تصاویر/ راهپیمایی مردم استان تهران علیه آشوب گران

نمازگزاران شهرستان های استان تهران امروز پس از اقامه نماز جمعه در واکنش به تجمعات اخیر در کشورمان و به اغتشاش کشاندن آن، راهپیمایی کردند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ؛ نمازگزاران شهرستان‌های استان تهران امروز پس از اقامه نماز جمعه در واکنش به تجمعات اخیر در کشورمان و به اغتشاش کشاندن آن، راهپیمایی کردند. حاضران ضمن محکومیت اغتشاشات اخیر بر ایستادگی پای آرمان‌های والای انقلاب اسلامی ، امام راحل، شهدا و رهبر معظم انقلاب تاکید کردند. 

 

* راهپیمایی مردم ورامین در محکومیت اغتشاشات اخیر بعد از ظهر امروز و همزمان با نقاط دیگر کشور تظاهرات علیه اغتشاشگران هفته گدشته در نقاط مختلف کشور در ورامین نیز برگزار شد. . . . .   * راهپیمایی مردم شهرستان فیروزکوه در محکومیت اغتشاشات اخیر مردم ولایت‌مدار شهرستان فیروزکوه در راهپیمایی پرشکوه برائت خود را از حوادث و اقدامات آشوبگران در کشور اعلام کردند. . . . .   * خروش انقلابی و خودجوش مردم قرچک علیه آشوبگران مردم انقلابی شهرستان قرچک امروز به صورت خود جوش در اعتراض به اغتشاشگران از مصلای نماز جمعه به سمت اداره آموزش و پرورش راهپیمایی کردند. . . . .   * راهپیمایی مردم پیشوا علیه اغتشاشگران امروز جمعه ۱۵ دی ماه ۹۶ نمازگزاران پیشوایی و دیگر شهرهای کشورمان پس از اقامه نماز از مصلی‌ها و مساجد در پاسخ  به اقدامات مداخله جویانه برخی کشورها از جمله آمریکا در موضوع تجمعات اعتراضی اخیر که در کشور برگزار شد، به راهپیمایی پرداختند. . . . .   * خروش مردم شهریار علیه فتنه‌گران مردم شهریار پس از اقامه نماز جمعه با حضور در راهپیمایی‌های باشکوه، نسبت به اغتشاشات اخیر، ابراز انزجار کردند. . . . .   * راهپیمایی گسترده مردم انقلابی شهرقدس در محکومیت اغتشاشات ظهر امروز مراسم راهپیمایی پرشور مردمی علیه هنجارشکنان، اغتشاش‌گران و بی‌حرمتی‌ها و بیعت دوباره با انقلاب و ولایت فقیه بعد از نماز جمعه از مسیر میدان مصلی تا میدان آزادی(قنات) در شهرقدس برگزار است. . . . .   * مردم رباط کریم پاسخ هوچی‌‌گری‌های غرب را دادند مردم همیشه درصحنه رباط کریم پس از اقامه نماز جمعه با حضور گسترده در راهپیمایی اغتشاشات اخیر در کشور را که با حمایت های ایادی استکبار جهان صورت گرفته بود محکوم کردند. . . . .   * مردم بهارستان با برگزاری راهپیمایی انزجار خود را از اغتشاشات اخیر اعلام کردند امروز همزمان با تمام نقاط کشور بعد از برپایی نمازجمعه، شهروندان، مسئولان و خانواده‌های شهدای شهرستان بهارستان برعلیه آشوب‌های اخیر و در جهت اعلام انزجار خود از این آشوب‌ها راهپیمایی گسترده‌ای شکل دادند. . . . .   *راهپیمایی عظیم بر علیه فتنه‌های اخیر در ملارد امروز بعد از اقامه نماز درمصلی شهرستان ملارد مردم این شهرستان علیه فتنه های اخیر در کشور برای محکوم کردن فتنه گران راهپیمایی کردند. . .   * راهپیمایی مردم پاکدشت در محکوم کردم اقدامات اخیر آشوبگران مردم شهرستان پاکدشت در ۱۵ دی ماه بعد از اقامه نماز عبادی سیاسی و دشمن شکن جمعه انزجار خود را علیه اقدامات اخیر برخی آشوبگران داخلی و حامیان آنان در خارج کشور با شعار «مرگ بر فتنه‌‎گر»، «مرگ بر آمریکا» ، «مرگ بر اسرائیل»، «خونی که در رگ ماست، هدیه به رهبر ماست»، «ما همه با هم هستیم پشت ولایت هستیم» و ... محکوم کردند. . . . .  

* راهپیمایی پرشور مردم قبله تهران علیه اغتشاشات اخیر

هزاران نفر از اقشار مختلف مردم شهرری بعد از نماز جمعه با راهپیمایی خود ناآرامی‌ها و اغتشاشات اخیر را محکوم کرده و بر بیعت همیشگی خود با آرمانهای انقلاب، نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب تاکید کردند.    . . . . انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =